gebe
  1. nevbaharr

nevbaharr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

aliskanlik oldun bende

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında nevbaharr tarafından paylaşıldı.

Bir Tutku Inan yasiyorum senin hayalinle Bu deli gönlüm ne hallerde Sensizlik ölümdür bende
    ah
    Sensizlik ölümdür bende

Yeter artik hasretine dayanamam
    Dön artik bittim yasayamam
    Yoklugun bana ölümden beter
    Gözlerim yollarda kaldi ne olur gel Sensizlik bana ölümden beter
    Gözlerim yollarda kaldi ne olur gel
    Umutlarim tükenmekte ne olur gel

aliskanlik oldun bende konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aliskanlik asklari

aliskanlik asklari

Bütünlerimizin yarımlarıyız aslında hepimiz.Yarım hissederiz kendimizi ne kadar bütüne tamamlansak da.Ve bütüne tamamlanma çabasıyla geçiririz hayata dairlerimizi. Sinemaya gideriz yanımızdaki koltuk boş gelir ne kadar dolu olsa da...Yatagımıza gireriz yatak soguk gelir ne kadar sıcak olsa da...Akşam yemegine otururuz dolu tabaklarımızla.Yanımızdaki tabagın boş oluşu dürtükler bu seferde...
  2. işte oldu benim şekerlerim

işte oldu benim şekerlerim

izmir..........kızım ecenaz oğlum egehan
  3. Bendeniz - Olsun 2009

Bendeniz - Olsun 2009

bendeniz kilo bendenizin son hali bendeniz son hali diyeti yeni Çok uzun süredir albüm çıkarmıyordu bendeniz..Ve yepyeni albümüyle uzun aradan sonra tekrar müzik dünyasına dönüş yaptı sanatçı. Albüm kapağındaki resimdeki halini gördümde bizim Bendeniz çok kilo vermiş çünkü onu en son bayağı kilo almış haliyle hatırlıyorum ama şu an gerçekten sıkı bir çalışmayla ve diyetle sanırım forma...
  4. Tek koltuğum olsun benim olsun

Tek koltuğum olsun benim olsun

Şöyle cam kenarında denize karşılık bir koltuk düşünün.Üzerinde oturup denizin o eşsiz güzelliğini izlerken çayınızı yudumladığınızı ve dalgaların kıyaya vurmasında çıkan o sesi dinlediğinizi düşünün.Ya da o tek koltukta sevdiğiniz bir romanı veya sabah gazetenizi okuğunuzu düşünsenize.Yani tek koltuğun olunca üzerine oturup rahatça dinlenebileceğiniz gibi bir çok şey geliyor aklıma. Ben...
  5. Buda benden olsun

Buda benden olsun

Eşim ve ben :) yakında geri döneceğizzz......

Sayfayı Paylaş