gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Alışkın olduğumuz Ferrari tasarımının çok dışında bir Ferrari karşınızda.

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kartal görünümlü Ferrari [​IMG]
    Alışkın olduğumuz Ferrari tasarımının çok dışında bir Ferrari karşınızda.

Ferrari dendiğinde hemen herkesin aklına hızlı ve beygir gücü çok yüksek pahalı spor otomobiller gelir. Ancak bu kez karşımızda duran tam olarak böyle bir şey değil. Hızlı, beygir gücü yüksek ve pahalı kısmında bir sorun yok; ama işin içine "spor" kelimesi girdiğinde biraz düşünmek şart.
    Resimde gördüğünüz otomobil gerçek bir Ferrari; ama "station" kasa içerisinde geliyor. Üstelik bu model bizzat Ferrari tarafından üretilmiş. Yani ülkemizde sık sık gördüğümüz Şahin üzerine BMW logosu yapıştırmak gibi bir durum söz konusu değil. Brunei prensi ailesi için ısmarladığı Ferrari 456 Venice Station Wagon için tam 1,5 milyon Dolar ödemeyi göze almış.

2. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Alışkın olduğumuz Ferrari tasarımının çok dışında bir Ferrari karşınızda.
    ***** bu arabayı bana alsanaa :Laie_23:

Alışkın olduğumuz Ferrari tasarımının çok dışında bir Ferrari karşınızda. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferrari Ören Bayan

Ferrari Ören Bayan

İngiltere' de Bath Spa Üniversitesi' nde güzel sanatlar okuyan Lauren Porter (22) mezuniyet projesi için kocaman bir Ferrari ördü. Ferrari'nin pencerelerini V-şeklinde çorap dikişiyle ve ayrıntılarını tığla işleyen Porter, eserini yaratmak için ailesinden 20 kişinin ve arkadaşlarının yardımını görmüş.
  2. Ferrari avatarı

Ferrari avatarı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ferrari walpaperleri

Ferrari walpaperleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Spor Ayakkabıda Puma ferrari ..

Spor Ayakkabıda Puma ferrari ..

puma ferrari Ben hepsine ama hepsine bayıldım melekler bir bakın ya sizcede hepsi güzel değil mi ? Puma ferrari ayakkabıların yeni sezon görüntüleri elimize ulaştı ve bizde hemen siz değerli okuyucularımıza bunu haber vermek istedik. 2011 model puma’ları görünce sizlerde çok seveceksiniz. Eğer sizde hem spor hemde karizma bir ayakkabı istiyorsanız, ferrari’leri size öneriyorum.....

Sayfayı Paylaş