gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Alışma,dokunma,sevme,çözmeye çalışma..!....

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Alışma bana,ne yapacağım belli olmaz, bugün varım,yarın birden yok olurum.. Dokunma bana,kapanmamış yaralarla doluyum,canımı acıtma..
    Sevme beni,yoğun duygularımda kaybolursun,tutuştururum ..
    Çözmeye çalışma sakın,seninle karışır iyice kördüğüm olurum..
    Güveniyorsan kendine inandır beni aşkın varlığına,
    sonucunda öyle bir aşk yaşatırım ki,vazgeçemezsin,tutkun olurum
    Yıkabilirsen duvarlarımı,sakın bırakma beni,

Tüm tutkularım ve gücümün arkasında,hala minik bir çocuğum, büyütemezsen kaybolurum

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Alışma,dokunma,sevme,çözmeye çalışma..!....
    emeyine sağlık arkadaşım

Alışma,dokunma,sevme,çözmeye çalışma..!.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alışma bana

Alışma bana

Alışma bana,ne yapacağım belli olmaz, bugün varım, yarın birden yok olurum... Dokunma bana, kapanmamış yaralarla doluyum, canımı acıtma bir yara da sen açma... Sevme beni, yoğun duygularımda kaybolursun, tutuştururum... İsteme beni, yasaklarla boğuşursun, engellerle doluyum... Çözmeye çalışma sakın, seninle karışır iyice kördüğüm olurum... Anlama beni, ben kendimi anlarım, ben böyle...
  2. dokunma

dokunma

Bize hep yasaklandı dokunmalar. Dokunma çocuğum,yanarsın Dokunma çocuğum, kırarsın Oysa dokunarak öğrenecektik kim olduğumuzu, ne olduğumuzu, ne olduklarını... Önceleri sobaya, ateşe dokunup yanmaktan korktuk. Sonraları aşk ile yanan yüreklere, bedenlere dokunmaktan. Uzak durduk. Çünkü biz doğduk, gözümüzü açtık, kulağımızda büyüklerimizin küpeleri. Kendi küpelerimizden önce...
  3. Çalışma

Çalışma

Rüyada kişinin kendini çalışırken görmesi işinde başarılı olacağına işarettir . Rüyada kişinin kendini iş başında görmesi işi yaşamında başarı elde edeceğinin işaretidir. Yeni bir aşk yaşayacağınıza ya da hayattaki başarılarınızın devam edeceğine işarettir. Zahmetlerin, gayretlerin karşılıksız kalmayacağına ve zamanla her şeyin güzel olacağına işarettir.Rüyada durmadan bir iste çalistigini...
  4. Dokunma Yaralarıma

Dokunma Yaralarıma

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Sevmeye çalışma oyunu!..

Sevmeye çalışma oyunu!..

sevmeye çalışmak am sevme Bir kaç gündür kendi çapımda bir oyun oynuyorum.. Bana iyi geliyor.. Biraz daha hoş görülü olmamı sağlıyor.. Kızdığınız belki de nefret ettiğinizi düşündüğünüz bir insanın iyi yönlerini bulma oyunu.. :) Bu oyunu o kadar çok oynuyoruz ki bazen gerçek hangisi karıştırdığımız bile oluyor maaalesef Keşke her zaman duygularımızı tam olarak karşı tarafa aktarıp ya senin...

Sayfayı Paylaş