gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Alışmak / alışkanlık

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir şeye alışmak, kişinin kendi tercih ve durumunu öne çıkarmasına, farklı düşünce ve yaklaşımlara itibar etmemeye, Bir ortama alışmak insanlarla iyi geçime ve bulunduğu yerde uzun süre kalmaya; Kendinde bir şeyin alışkanlık halini aldığını görmek gaflette faydasız işlere delalet eder.

Alışmak / alışkanlık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. alışkanlık

alışkanlık

alışkanlık hikayeleri Gitgide alışıyorum sana.... Hiçbir alışkanlık bu kadar güzel olamaz... Ellerin ellerimden uzaksa nasıl güçsüzüm bilemezsin... Yanımda olduğun zamanlar; sigara dumanı gibi ciğerlerime doluyor, alkol gibi damarlarıma yayılıyorsun... Durmadan başım dönüyor verdiğin hazdan... Alışkanlıklar daima korkutur beni... Düşün ki ben yaşamaya bile alışkın değilim... Kendimi kendime...
  2. Yemek Alışkanlıkları

Yemek Alışkanlıkları

yemek alışkanlıkları dünya çocukları yemekleri dünya çocuklarının yemekleri çocuklarının giyimleri yediği yemekler Yemek zamanı tüm aileniz için zevkli olmalıdır… Israrı sofranıza getirmeyin. Zorla yedirmeye çalışmak çocukta kendi yaşamını kontrol isteğini daha fazla uyarır ve iştah yerine inatlaşma kuvveti sağlarsınız. Sonuçta yemek yense bile bu isyanın tepkisiyle iştahsızlığa eklenir....
  3. Tuğba Özerk - Alışmak Sevmekten

Tuğba Özerk - Alışmak Sevmekten

Alıştım sana bir tanem Alıştım her gün görmeye Bir nefes gibi muhtacım Sevilmeye sevmeye Her sabah uyandığımda Seni bulurdum yanımda Yokluğun bir zehir gibi Dolaşıyor kanımda Alışmak sevmekten daha zor geliyor Alışmak bir yara bağrımda kanıyor Sen yoksun kollarım boşluğu sarıyor Alıştım bir tanem alıştım sana Alıştım sana bir tanem Yokluğuna dayanamam İnan sensiz kaderimle Tek başına...
  4. Yalın - Alışmak Zorundayım

Yalın - Alışmak Zorundayım

Dün hayat durdu benim için Sanki bugün herşey farklı Sanki bu ev benim değil Bu nefes bana zararlı Alışmaya çalışmak diye birşey yok Alışmak zorundayım Üzülmemek diye birşey yok Üzülmem gerek Severek unutmak olur iş mi Bilerek uçuruma önden atlanır mı ki Kaybettiğinin yerine ne koysan dolmaz Boş bırakacağım yerini hep bomboş
  5. Alışkanlıklar Üzerine...

Alışkanlıklar Üzerine...

zararlı alışkanlıklar ve bunların insan hayatı üzerindeki etkileri alışkanlıklar ile ilgili kompozisyon alışkanlık ile ilgili kompozisyon alışkanlıklarımız alışkanlık kompozisyonlar Hayatımızda kuşkusuz hepimizin şikayet ettiği olay kendimizin veya çevremizidekilerin alışkanlıklarıdır. Tabi ki bütün alışkanlıklar değil bazıları :D:D Herkes bu durumdan şikayet eder ama sadece ettiği...

Sayfayı Paylaş