gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Alışverişe gidince tiki tutuyor

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Alışverişe gidince tiki tutuyor

İki Oscar sahibi ünlü Amerikalı oyuncu Jodie Foster (44), Self Dergisi’ne yaptığı açıklamada alışveriş korkusu olduğunu ve bir dükkana girince yüzünde tik oluştuğunu söyledi.
    En sevmediği şeyin alışveriş olduğunu belirten oyuncu 'Küçükken annem alışveriş yaparken ben arabanın içinde beklerdim. Zamanla bu fobim daha da kötüleşti\"'dedi.

Foster, 1988 yılında Sanık filmiyle, 1991’de de Kuzuların Sessizliği filmiyle en iyi oyuncu dalında Oscar almıştı.

Alışverişe gidince tiki tutuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tikler

tikler

Bu durum istemsiz, belirli bir tarzda,hızlı ve tekrarlayıcı hareket ya da ses çıkarma durumudur. Süresi genellikle 1 saniyeyi geçmemektedir. Bu duruma direnç gösterilemez gibi hissedilir. Tik davranışının vücutta görülen yeri ( kaş, göz, omuzda oluşması gibi) , sıklığı ve zorlayıcılığı, çeşitli zamanlarda değişebildiği gibi, topluluk içinde olma ya da tek başına bulunmaya göre...
  2. tik tik  gelebilirmiyim

tik tik gelebilirmiyim

:ar4fd:merhaba arkadaslar ben göknur ,31 yasindayim ,evliyim ve iki cocuk annesiyim, sizlere almanyadan yaziyorum.Bu siteyi yorgan örtüsü modelleri ararken buldum:dp47:siteninde adi melekler mekani olduguna göre ,bende bir melek oldugum icin üye olmamak olmaz dedim ,ve simdi burdayim .Umarim güzel paylasimlarda bulunuruz .
  3. Tik Tak...Tik Tak...

Tik Tak...Tik Tak...

Hiç uzanıp, duvarda çalışmakta olan saati izlediniz mi? Başka hiç bir şey yapmadan, kımıldamadan. Sadece ilerleyen saniye kolunu izlediniz mi? Tik, tik, tik, trak, tik, trak... Tam monoton olmayan ama düzenli bir ses. Bir saniye kısa bir zaman mı? Uzun mu? İki tik arasındaki süre işte. Algıya göre değişir o da. Bazen uzun gibi görünür, saniye kolu zorluyor kendini gibi gelir ilerlemek için....
  4. Alışveriş....

Alışveriş....

Kadının biri alışveriş için şehre inmiş, ilk girdiği dükkânda harika ayakkabılar bulmuş, ikincide de nefis bir elbise..Üçüncü dükkânda her şey 5 dolara inmiş, gözlerine inanamazken birden cep telefonu çalmış.. Hattaki kadın doktor ona kocasının feci bir trafik kazası geçirdiğini, durumunun kritik olduğunu, yoğun bakıma kaldırıldığını söylemiş.. Kadın doktora kocasına çarşıda olduğunu...

Sayfayı Paylaş