gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Alkış

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Birini alkışlamak ya da başkaları tarafından alkışlanmak şamata çıkarmaya, özentiyi aklın ve geleneğin önüne çıkarmaya delalet eder.Rüyada alkışlanmak, yakında çok yükseleceğiniz anlamına gelir. Başarının sizi baştan çıkarmasına izin vermeyin. Fazla kibir, başarısız olmanıza yol açabilir.Rüyasında birini alkışlayan kimse sözünü tutmalıdır, aksi halde tatsızlık ve kavga olur. Rüyasında kendisinin alkışlandığını gören kimse ise verilen öğütleri tutmalıdır.Rüyada alkis görmek, bos ve hak edilmemis bir gurura isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada alkis sesi isiten kimsenin dalkavukluk ve gösteris yapacagina isaret eder. Yakında çok yükseleceksiniz. Fakat başarınızın sizi baştan çıkarmasına izin vermeyin. Fazla kibir başarısız olmanıza sebep olabilir.Yakında çok yükseleceksiniz. Fakat başarınızın sizi baştan çıkarmasına izin vermeyin. Fazla kibir başarısız olmanıza sebep olabilir.

Alkış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alkışı hakedenler..

Alkışı hakedenler..

Acı kaybımız! 3 ay önce ailemize katılan, Necmi ismini verdiğimiz kaplumbağamız dün vefat etmiş. Aile arasında sade bir törenle evin arka bahçesine gömdük. Hayvancağız durduk yerde can verdiği için gidip Necmi'yi aldığımız dükkanın sahibine sebebinin ne olabileceğini sorduğumuzda ''Abi onlar kış uykusuna yatar'' cevabını almış bulunmaktayız, hepimizin başı sağolsun. Bu vicdan azabıyla ben...
  2. Alkışlar hadise'ye ödül emre'ye

Alkışlar hadise'ye ödül emre'ye

MTV AVRUPA MÜZİK ÖDÜLLERİ TÖRENİ'NDE TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDECEK SANATÇI ÖNCEKİ GÜN BELLİ OLDU. 6 Kasım'da Liverpool'da düzenlenecek MTV Avrupa Müzik Ödülleri Töreni'nde Türkiye'yi temsil edecek sanatçı önceki gün belli oldu. Düzenlenen partide Hande Yener, Hadise, Sagopa Kajmer, Hayko Cepkin ve Emre Aydın sahneye çıktı. Liverpool'da Türk müzik piyasasını temsil edecek sanatçı, geçen yıl...
  3. Birer Alkış İstiyorum

Birer Alkış İstiyorum

Oğlunun 18.000 ytl kredi kartı borcu olduğunu Ögrenince; 'keşke korunsaydım'. diyen babaya, ------------------------------------------- Misafir odasında baca deliği olmadığı halde 'anne sobayı bu sene misafir odasına kuralım mı?' Diyen abime, 'olur, boruyu da k.çına sokarız, kafanı Camdan çıkarırsın, sorun olmaz.' diyen anneye, ------------------------------------------- Kaza mahalinde elinde...
  4. Alkışlar yurdum insanlarına:)

Alkışlar yurdum insanlarına:)

Kaza mahalinde elinde cep telefonuyla koşturup "112′nin numarasi neydiiiii?" diye bagıran sarışına, ——————————————– Birbirlerine ana avrat küfür eden iki kişinin arasına girip ikisine de birer tokat atan ve "Analar kutsaldır, analara küfür etmeyin, o.çocuklari!!" diyen Karadenizli ağır abiye, ———————————————- Annesine kızıp, buharlı ütünün içine işemeyi akıl eden! Annesini...
  5. alkış istiyorum :)))

alkış istiyorum :)))

alkış resmi alkış resimleri alkiş resimleri alkiş Aşağıdaki yazılan herşeye tek tek alkış istiyorum arkadaşlarım alkııııış Kaza mahalinde elinde cep telefonuyla koşturup "112′nin numarasi neydiiiii?" diye bagıran sarışına, ——————————————– Birbirlerine ana avrat küfür eden iki kişinin arasına girip ikisine de birer tokat atan ve "Analar kutsaldır, analara küfür etmeyin,...

Sayfayı Paylaş