gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Alkışlar hadise'ye ödül emre'ye

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

MTV AVRUPA MÜZİK ÖDÜLLERİ TÖRENİ'NDE TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDECEK SANATÇI ÖNCEKİ GÜN BELLİ OLDU.

6 Kasım'da Liverpool'da düzenlenecek MTV Avrupa Müzik Ödülleri Töreni'nde Türkiye'yi temsil edecek sanatçı önceki gün belli oldu.

Düzenlenen partide Hande Yener, Hadise, Sagopa Kajmer, Hayko Cepkin ve Emre Aydın sahneye çıktı. Liverpool'da Türk müzik piyasasını temsil edecek sanatçı, geçen yıl olduğu gibi yine izleyici oyları ile belirlendi ve Emre Aydın en çok oyu alarak törene katılmaya hak kazandı.

Alkışlar hadise'ye ödül emre'ye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alkış

Alkış

Birini alkışlamak ya da başkaları tarafından alkışlanmak şamata çıkarmaya, özentiyi aklın ve geleneğin önüne çıkarmaya delalet eder.Rüyada alkışlanmak, yakında çok yükseleceğiniz anlamına gelir. Başarının sizi baştan çıkarmasına izin vermeyin. Fazla kibir, başarısız olmanıza yol açabilir.Rüyasında birini alkışlayan kimse sözünü tutmalıdır, aksi halde tatsızlık ve kavga olur. Rüyasında...
  2. Alkışı hakedenler..

Alkışı hakedenler..

Acı kaybımız! 3 ay önce ailemize katılan, Necmi ismini verdiğimiz kaplumbağamız dün vefat etmiş. Aile arasında sade bir törenle evin arka bahçesine gömdük. Hayvancağız durduk yerde can verdiği için gidip Necmi'yi aldığımız dükkanın sahibine sebebinin ne olabileceğini sorduğumuzda ''Abi onlar kış uykusuna yatar'' cevabını almış bulunmaktayız, hepimizin başı sağolsun. Bu vicdan azabıyla ben...
  3. Ödüller

Ödüller

fatih dershanesi ödülleri fatih dersanesi ödülleri ۞ arı okulları öğrencileri tarafından yapılan anket'te yılın en çok dinlenen radyosu süper fm seçilmiştir. ۞ fatih dershaneleri "2006 yılı en iyi radyosu süper fm" ۞ rayad(radyo yayıncıları derneği) radyonun yıldızları 2006 halk oylaması "en iyi ulusal radyo süper fm" ۞ rayad(radyo yayıncıları derneği) radyonun...
  4. Yıldırım'dan Emre'ye anlamlı hediye

Yıldırım'dan Emre'ye anlamlı hediye

Aziz Yıldırım, Emre Belözoğlu'nun imza törenine bizzat katılarak bu transfere ne kadar önem verdiğini gösterdi. Başkanın bir de hediyesi vardı. Fenerbahçe Kulübü, daha önce anlaştığı İngiltere Premier Lig takımlarından Newcastle United'da oynayan milli futbolcu Emre Belözoğlu ile resmi sözleşme imzaladı. Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın basın toplantı odasında düzenlenen ve kulüp...
  5. alkış istiyorum :)))

alkış istiyorum :)))

alkış resmi alkış resimleri alkiş resimleri alkiş Aşağıdaki yazılan herşeye tek tek alkış istiyorum arkadaşlarım alkııııış Kaza mahalinde elinde cep telefonuyla koşturup "112′nin numarasi neydiiiii?" diye bagıran sarışına, ——————————————– Birbirlerine ana avrat küfür eden iki kişinin arasına girip ikisine de birer tokat atan ve "Analar kutsaldır, analara küfür etmeyin,...

Sayfayı Paylaş