gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Alkol ve sigaranın vücuda zararları nelerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Alkol ve sigaranın vücuda zararları nelerdir hususunda bilgiler araştırıyorum yardım lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Alkol ve sigaranın vücuda zararları nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte İçilen Sigaranın Zararları!

Hamilelikte İçilen Sigaranın Zararları!

Sigaranın zararlarını hepimiz biliyoruz artık.Hamilelik döneminde de sigara içilmesi ise tamamen akıl almaz bir konu bence.Bilerek bebeğine zarar veren hamilelere nasıl zarar verdiklerini göstermek lazım değil mi? Hamilelikte İçilen Sigaranın Zararları: Kabul edilsin veya edilmesin sigaranın sağlığımıza olan zararı aşikar. Hamilelik döneminde içilen sigara ise anneye zarar vermekle...
  2. Arkadaşlar Alkol ve Sigaraya Otomatik Zam Geliyor

Arkadaşlar Alkol ve Sigaraya Otomatik Zam Geliyor

Alkol ve Sigaraya Otomatik Zam Geliyor İçki ve Sigaraya Önemli Miktarda Zam Yolda Merhaba Sevgili Melek'ler ve benim gibi sigara tiryakisi oaln tüm arkadaşlar, sigaranın sağlığa zararları hakkında bilgi sahibi olupta, bilinçli zehirleniyoruz ve birde üstüne üstelik cebimizi de zehirliyoruz. Çünkü sigaraya ve alkole zam geliyor evet evet yeni zam geliyor:S İşte size 2012 sigara ve alkol...
  3. alkol ve sigara zararlarını anlatan sloganlar bulabilirmisiniz

alkol ve sigara zararlarını anlatan sloganlar bulabilirmisiniz

Melekler, haydi beyin fırtınası yapalım ve alkolün zararlarını sigaranın zararlarını anlatan sloganlar bulalım.Hem oyun gibi hem de benim ödevimi yapmış oluruz, hadi lütfen :)
  4. Alkol vücutta ne kadar kalır?

Alkol vücutta ne kadar kalır?

Alkol her ne kadar birçok zararlı etkisi olmasına rağmen, onun araç sürme yada belirli ilaçları kullanma gibi durumlarda vücudunuzda ne kadar kalacağını önceden bilmek ve buna göre önlem almak son derece önemlidir. Alkol alınır alınmaz yavaş yavaş sisteminize girmeye başlayacak ve sonrasında kan dolaşımınıza geçerek sizden atılana kadar orada kalacaktır. Alkolün büyük bir çoğunluğu...
  5. Diş Gıcırdatmanın Vücuda Verdiği Zararlar

Diş Gıcırdatmanın Vücuda Verdiği Zararlar

Yapılan araştırmalar diş gıcırdatmayı tek bir belli nedene bağlayamamıştır. Kişilerin ruhsal yapısı, ağız-diş yapısı, genetik özellikleri vb. gibi birçok etken diş gıcırdatma rahatsızlığını tetiklemektedir. En bilinen nedenleri şöyle sıralayabiliriz: Psikolojik Etkiler: Psikolojik etkilerin başında stres gelmektedir. Günümüz modern toplumunun en büyük sıkıntısı stres, birçok hastalığın da...

Sayfayı Paylaş