gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Alkolizm üzerine

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Alkolizm üzerine konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alkolizm ve Aile

Alkolizm ve Aile

sarhoş insana nasıl davranmalı alkoliklere nasıl davranılmalı Alkolizm bütün aileyi etkileyen aynı zamanda aile tarafından etkilenen bir hastalıktır. Hatta alkolizm için “aile hastalığı” diyen yazarlar vardır. Tedavide de aileye önemli roller düşer. Alkolikler genellikle “dibe vurmadan” yani herşeylerini kaybetmeden alkolik olduklarını kabule yanaşmazlar (ya da sırf çevrelerindekileri...
  2. Alkolİzm, AŞiri Alkol Kullanimi.

Alkolİzm, AŞiri Alkol Kullanimi.

ALKOLİZM, AŞIRI ALKOL KULLANIMI. TANIMLAMA: Genellikle alkolizmin tanımı tanımlayan kişiye göre değişir. En basit anlamda ve en eski tanımı, kronik ve aşırı alkol alınmasıyla oluşan hastalıktır. Bağımlılığın farmakolojik ve psikolojik tanımı, gittikçe artan dozlarda alkol alma isteğidir. Ancak bu tanım da çok yeterli değildir, çünkü alkolizm diğer bağımlılıklara pek benzememektedir. Afyon...
  3. alkolizm

alkolizm

TANIMLAMA: Genellikle alkolizmin tanımı tanımlayan kişiye göre değişir. En basit anlamda ve en eski tanımı, kronik ve aşırı alkol alınmasıyla oluşan hastalıktır. Bağımlılığın farmakolojik ve psikolojik tanımı, gittikçe artan dozlarda alkol alma isteğidir. Ancak bu tanım da çok yeterli değildir, çünkü alkolizm diğer bağımlılıklara pek benzememektedir. Afyon bağımlıları, gittikçe artan dozlarda...
  4. Dua Üzerine

Dua Üzerine

Dua Üzerine -Esas önemli olan ne kadar uzun süre dua ettiğiniz veya ne kadar çok dua ettiğiniz değil ne kadar çok inandığınızdır. -Dualar biraz durmanızı sağlayan duraklardır. -Hayatınız çok naziktir kırılabilir onu dualarla taşıyın. -Eğer bazen Tanrı'nın cevabı gecikiyorsa bu sizi terk ettiğini düşünmeyin. -Dua Allah'ın bolluğundan sizin boşluğunuza açılan bir kanaldır.
  5. alkolizm sancılarıyla dolu bir evlilik...

alkolizm sancılarıyla dolu bir evlilik...

arkadaşlar ben 22 yaşındayım 1,5 yıl önce çok severek evlendik eşimle. beraber de içerdik üstelik ama ben işin farklı boyutlara gelebileceğini hiç düşünmemiştim. evlenmeden önce baktım bu böyle olmayacak eşime dedimki ya benimle evlilik planların ya da alkol. o beni seçti tedavi oldu Balıklı Rum Hastanesinde Dr.Hasan Mırsal yaptı tedaviyi. Bırakmıştı alkolü içmiyordu fakat arkadaş ortamı vs....

Sayfayı Paylaş