Allah Aşkına Ne Yapim Ben

osledim17

Banned
Allah Aşkına Ne Yapim Ben
ne yapim ne yapım neyapim ben yapim yapım yürüyorum
MERHABA BEN YENİ ÜYEYİM İSMİM ELVAN ...
LAFI FAZLA UZATMADAN KONUYA GİRMEK İSTİYORUM...

BENİM 8 YILLIK SEVDİĞİM VARDI ADI GÖKHAN.KARŞI KOMŞUNUN OĞLU.. 10 YAŞIMDAN BERİ SEVİYORUM ŞİMDİ 18 YAŞINDAYIM..BEN BUNU 8YIL BOYUNCA SAKLADIM ONA SÖYLEMEDİM ARKADAŞIM GÖZDE'DEN GÖKHAN'IN NUMARASINI ALDIM VE BUNDAN 2HAFTA ÖNCE ONA SENİ SEVİYORUM DEDİM DAHA FAZLA DAYANAMDIM ..AMA CEP TELEFONUNDAN KONUŞTUM YÜZ YÜZE DEĞİL..İSMİMİ HAZAL OLARAK VERDİM ELVAN DEĞİL...BENİ HAZAL OLARAK BİLDİ VE BEN DEDİM Kİ BİLİO MUSUN ELVAN NİŞANLI DEDİM..O DA İYİ NAPİM DEDİ BULUŞMAK İSTEDİ HER SEFERİNDE MÜSAİT DEĞİLDİM BULUŞAMADIM VE 25MAYIS PAZAR GÜNÜ TAMAM BU SEFER GEL BULUŞALIM DEDİM O DA TAMAM DEDİ ONA GERCEKLERİ SÖYLEMELİYDİM EVET BUNU YAPMALIYDIM ÇÜNKÜ BU TEMİZ SAF ÇOCUKSU AŞKA YALAN GİRMEMELİYDİ..KONUŞTUK DAHA SONRA KALKIP GİTMEK İSTEDİM BENİ ÖPMEDEN Mİ GİDECEKSİN DEDİ..BEN DE EVET DEDİM (BEN BAŞÖRTÜLÜYÜM)BU ARADA NEYSE EVET DEDİM O DA PEKİ ÖLE OLSUN DEDİ.. İNANMİCAKSINIZ AMA YÜZÜME BİLE BAKMADI TELEFONLARIMA BAKMADI...
NEYSE AKŞAM OLDU BEN DE ONA MSJ ÇEKTİM
BAK BEN NİŞANLIYIM VE NİŞANLIMLA BİR DÖNEM SORUN YAŞADIM BOŞLUĞUMA GELDİ VE SANA GELDİM ŞİMDİ HERŞEY YOLUNDA VE ONUNLA BERABERİM LÜTFEN BU HATTA MSJ ATMA ÇAĞRI ATMA NİŞANLIM KULLANACAK DEDİM O DA BİŞEY YAZMADI...

BEN GURURUMA SÖZ GEÇİREMİYORUM
ONU SEVMİYORUM ARTIK NEFRET BİLE EDİYORUM ONUNLA AYNI ORTAMDAYIM GÖRDÜĞÜM ZAMAN NE YAPMALIYIM SEVDİĞİMİ BİLMESİN NEFRET ETTĞİMİ DÜŞÜNSÜN YARDIMM YARDIMM LÜTFENNN

lütfen :(

Cevap: Allah Aşkına Ne Yapim Ben

Bence sen sabırsızca davranarak zaten nasıl bir olduğunu gösteriyorsun? Bizimle hitap şeklin çok yanlış.
yorum yapamayacağım kusura bakma.

Herkesin işi var. sen ne yazarsın diye bekleyemeyizki burda. yanlış bi giriş yaptın bence.

Ya Of Ya Ne Biçim Insansınız Hiç Mi Cevap Yazılmaz Ya :((
sen bizim insanlığımızı yargılamışsın ama ben onu senin insanlığının şekline ebatına bağlıyorum.

yorumuma gelince yorumlamak gelmesede içimden insanlığımın büyüklüğünden yorumlıyayım ki benim yada meleklerimin insanlığını yargılamak kimsenin haddi değildir de hadi seni hoş göreyim kendince dertlisin diye artı böyle msjlar yazmaktan yada insanı değerleri yargılamaktanda seni men ederim.

gelelim yorumuma

konuyu anladıığım kadarıyla karşılıksız olduğu için büyüyen aşk yada sahiplenme duygusu varmış ama karşındaki insanı hediye paketi misali açınca onun büyüsünü yitirdiğini değmediğini düşünüyorsun ki zaten ona attığın son msjındada bunu ona bildirmişsin gerisi için düşünme geçer.

öncelikle yaşın 18mi20mi hayatın başındasın ilişkilerde dürüstlük ve saygı çok önemlidir lütfen önce tanımadığın insanlara nasıl hitap etmen gerektiğini öğren belliki canın sıkkın olayları biraz zamana bırak

Sen kinsin benim insanlığıma laf ediyosun ya? başlarım senin derdine vermiyorum yaa cevap zorla mı ver-mi-yo-rum... hem bi düşün insanlar sen yazasın diye beklemiyorlar ki burda. biraz zamn tanı. herkesin kendine göre sorunları var.işleri var.çocukları var onlara bakıyolar. hayatta ne dertler var bilmeyen anlamaz.bizim hakkımızda böyle düşünüyorsan girme daha bu siteye

Ya Of Ya Ne Biçim Insansınız Hiç Mi Cevap Yazılmaz Ya :((

Güzel kardeşim bak buradaki insanların hepsi birbirine nasıl yardımcı olurum diye gece gündüz çırpınıyorlar.
Yani burası Bizim ailemiz.
Ve biz burada hiçbir arkadaşımızın insanlığına laf ettirmeyiz.
Çoğumuz evli çoluk cocuk sahibiyiz.
Sen Aşk acısı çektiğin için böyle talihsiz bir cümle kullanmışsın.
Bunu senin cahilliğine sıkıntına ve tecrübesizliğine veriyorum.
Sadece burada değil nereye gidersen git insanlara babanın uşağı muamelesi yapamazsın.
Senin derdine allah'tan deva dilerim.
Zaman en büyük ilaçtır. sabret.

seni kınadıgımı bilmelisin biz bu sitede büyük bir aileyiz ve kimse kimseye bu şekilde hitap edemez herkes haddini bilir senide haddini bilmeye davet ediyorum

bak cnm kardesim adminlaerim ve diğer melek arkadaslarım çok haklılar sen insanların insanlıklarını yargılayamazsın bu bir ikincisi insanların daha büyük sorunları var sen hayatında dert görmemişssin mesela ben 3 gündür hastanedeydim git de bi hastaneye dert gör ne halt edersende et derde bak askıymıs meskiymiş

Benzer Diğer Konularımız !

Geri