gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Allah AŞkina Okuyun

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 20 Ocak 2008
  2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Allah AŞkina Okuyun

çitoscum canım bunu daha önceden görüp okumuştum ama yinede tekrardan bunları görmek etkiliyor insanı saol canım paylaşımın için emeğine sağlık

3. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Allah AŞkina Okuyun

emeğine sağlık

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Allah AŞkina Okuyun

paylasim icin tskler canim

Allah AŞkina Okuyun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allahim konus benimle... mutlaka okuyun

Allahim konus benimle... mutlaka okuyun

Allahım Konuş Benimle Bir gün, bir adam ellerini açıp yalvardı: "Allahım! Konuş benimle!" Tam o sırada bir çayırkuşu adamın bahçesinde en son şarkısını söylüyordu. Ama adam çayırkuşuna hiç kulak vermedi ve yakarmaya devam etti: "Allahım! Konuş benimle!" Az sonra hava aniden kapandı, gökgürültüsü ve şimşekle birlikte kuvvetli bir yağmur başladı. Fakat adam bunlara...
  2. ::allah  aşkına şunlara bakın::

::allah aşkına şunlara bakın::

bakın şunlara dayak yıyen kadınlarımızın goruntulerıı.bnları yapan ınsan mı acaba... kadınlarımıza kalkan eller kırılsınnnnnnnnnnnnnnnnn Bu Resim küçültülmüştür..!! Orjinal Boyut için TIKLAYIN... Orjinal Büyüklük: 740x999 ve boyutu 127KB. Bu Resim küçültülmüştür..!! Orjinal Boyut için TIKLAYIN... Orjinal Büyüklük: 740x998 ve boyutu 124KB. Bu Resim küçültülmüştür..!! Orjinal...
  3. Aşkın Dekorasyonu Mutlaka Okuyun

Aşkın Dekorasyonu Mutlaka Okuyun

. Fotoğrafını gördüm. İçim gitti. Deri halı yapmışlar. Hem de en sevdiğim renklerde. Morlar, lilalar, muhteşem görünüyor. Zaten artık böyle bir yenilik şart olmuştu. Deri koltukların altında bizim klasik halılar güzel durmuyordu. Ama bir yapmışlar, helal olsun. Deriyi çok sevmem ben. Kullanımı zor. Milat, kumaş koltukları bile ne hale getiriyor. İç güdüsel olarak tırnaklarını geçiriyor...
  4. Aşkın Gözü Kördür.Lütfen Okuyun.

Aşkın Gözü Kördür.Lütfen Okuyun.

SONUNA KADAR OKUYUN LÜTFEN BİRAZ UZUN AMA ÇOK ŞEY ANLATIYOR... Aşkın gözü kördür diye boşuna dememişler.6. sınıfın sonunda biriyle çıkmaya başladım sınıfın zübbesiydi ama ço..k yakışıklıydı boyu posu endamı vardı.. sevmiyordum ama çıktım.Sırama ve çantama güller koyuodu msn nicklerine güzel güzel sözler sonunada adımı yazıp kalpler koyuyordu.7. sınıfa geçtik gelmesin diye dualar ettim...
  5. aşk şiiri kızlar okuyun :)

aşk şiiri kızlar okuyun :)

aşk şiirleri,en güzel aşk şiirleri,etkileyici aşk şiirleri,aşk şiirleri,kısa aşk şiirleri AŞK YENİDEN Aşk yeniden Akdenizin tuzu gibi Aşk yeniden Rüzgârlı bir akşam vakti Aşk yeniden Karanlıkta bir gül açarken Aşk yeniden Ürperen sahiller gibi Aşk yeniden Kumsalların deliliği Aşk yeniden Bir masal gibi gülümserken Gözlerim doluyor Aşkımın şiddetinden Ağlamak istiyorum Yıldızlar...

Sayfayı Paylaş