::allah aşkına şunlara bakın::

Cevap: ::allah aşkına şunlara bakın::

kendilerine erkek diyen insan müvetteleri...

bunlar ne hayatın gerçekleri malesef aciz erkeklerin işi gücü sadece kadına yeten bir yerini morarttımı bundan zevk alan vede gurulanan aciz sadist erkeklerin işi bunlardan çok bizim toplumda dış ülkede kadın bunu hep yaşıyor kültürlüsü kültürsüzü ekonomik bağımsızlığı olan vede olmayan eğer adamına düşememişse kadın böyle dayağı yiyip oturuyor dayak bir kadın için onur kırıcı yesede dayağı ben dayak yedim diyemez utanır kadın ama erkek bunu yapmaktan ise utanmaz vede mor mor dolaştırır ya arkadaşlar sinirim bozuldu

bunlar ne hayatın gerçekleri malesef aciz erkeklerin işi gücü sadece kadına yeten bir yerini morarttımı bundan zevk alan vede gurulanan aciz sadist erkeklerin işi bunlardan çok bizim toplumda dış ülkede kadın bunu hep yaşıyor kültürlüsü kültürsüzü ekonomik bağımsızlığı olan vede olmayan eğer adamına düşememişse kadın böyle dayağı yiyip oturuyor dayak bir kadın için onur kırıcı yesede dayağı ben dayak yedim diyemez utanır kadın ama erkek bunu yapmaktan ise utanmaz vede mor mor dolaştırır ya arkadaşlar sinirim bozuldu
sonuna kadar katılıyorum canım sana..dıyecek başka bır soz yok canım benımm

ne denirki bunlara....

gücü sadece kendinden güçsüz olduğunu bildiği kadına yeten erkek müsvettleri.....

adamlığın a'sından bihaber zavallılar....elleri kırılsın....:mad2:

Bunların parmaklarını tek tek kıracaksın. Ama hepsini bir günde değil. Birer gün arayla. Acı ne demek, zulüm ne demek anlasınlar. Sonrada ibret olsun diye teşhir edip markalayacaksın. Biraz acımasızmı oldum? Ama kadını döven erkek dedilermi sigortalarım atıyor. Ne yapayım...

Allah bunların acısını fazla fazlasıyla alacaktır ..
içim parçalandı bakarken...

Sorusunu sormaya bile değmiyecek insan kılılık insancıl hayvanlar
61.gif

Geri