gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Allah Bİlİr Sİz Bİlmezsİnİz

Konu, 'İslam ve İnsan' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

allah bilir siz bilmezsiniz Allah'u Teala Neden Hz. Adem Ve Havva'nin Çocuklarinin Bİrbİrlerİ İle Evlenmesİne- Bİr KerelİĞİne Bİle Olsa- İzİn VermİŞtİr...?
    Allah ( C.c.) İstese İdİ Bİrden Fazla Adem Ve Havva Yaratamaz Mi İdİ ?yerlerİ Ve GÖklerİ Yoktan Var Edİp Onlari En Son Teknolojİ Harİkasi Olarak Yaratan Allah (c.c.) - MÜracaact Allah'in VarliĞinin İspati Dosyasi -elbette İstese İdİ İkİ Tane Daha Adem Ve Havva Yaratir Ve O İkİ Aİlenİn Çocuklarinin Bİrbİrlerİ İle Evlenmelerİnİ İsteyebİlİrdİ ?

Ama Allah (c.c.) , Hz.adem Ve Havva'nin Her DoĞumda Kiz Ve Erkek İkİz Olan Çocuklarin Bİrbİrİ İle Evlenmesİne DeĞİl Bİr Sonra Kİ DoĞan Kiz-erkek İkİz Çocuklarla Evlenmelerİne İzİn VermİŞtİr ÇÜnkÜ ;

" Ey İnsanlar Ayni Atadan Geldİnİz , IrkÇilik Yapmayin " Dİyelİm Dİye Allah ( C.c. ) Bİzlerİ Tek Atadan YaratmiŞtir. Ama Hala Daha IrkÇilik DÜnyayi SarmiŞ Ve DÜnya SavaŞlarinin Çikmasina Bİle Neden Olacak Kadar Ahtapot Gİbİ DÜnyayi SarmiŞtir. Ya Allah (c.c.) Bİzlerİ İkİ Atadan Yaratsa İdİ DÜnyanin Halİ Ne Olurdu Acaba ...???varin Gerİsİnİ Sİzler DÜŞÜnÜn !

kaynak:kelebekforum.com

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Allah Bİlİr Sİz Bİlmezsİnİz
    emeğine sağlık

Allah Bİlİr Sİz Bİlmezsİnİz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi Tayfur- Allahım sen bilirsin

Ferdi Tayfur- Allahım sen bilirsin

Kaldır üstümdeki kara bulutları,kaldır Zaten benim göz yaşlarım Yağmur olmuş islanmışım Ben bu aşktan usanmışım Allahım,Allahım sen bilirsin Kesilsin yağmurun rüzgarın sesi Kalmadı gönlümün bitti neşesi Doğsun yüreğime aşkın güneşi Üşüyorum içim titrer Bu çileler bitsin yeter Ayrılık ölümden beter Gönüllerin nuru sensin Sevenlere çare sensin Güldür garipleri sevinsin Allahım...
  2. Allah sizi ansın istermisiniz?

Allah sizi ansın istermisiniz?

Öyleyse beni anın ki ben de rahmetim ve bağışlamamla sizi anayım. Bana şükredin ve bana nankörlük etmeyin. ( bakara 152) Sabit Bennani ALLAH'in (C.C) rahmeti ona olsun dedi ki: Ben, Rabbimin beni ne zaman andığını bilirim! Yanindakiler onun bu sözünden ürperdiler ve : Nasıl bilirsin bunu? diye sordular. Bennani dedi ki : Ben O nu andım mi, O beni anar!
  3. sizin ucuzunuzuda biliriz

sizin ucuzunuzuda biliriz

kalite standartları çok yüksek olan ünlüler ne kadarda ekonomisine dikkat etmeye çalışsada alışkanlıklarından vazgeçemez o yüzden dikkat etsede aldıklarına yine kaliteden şaşmazlar ne demek istediğimi bu haberde anlayacaksınız...... UCUZ İÇ ÇAMAŞIRI GİYİYOR! EN ÇOK KAZANAN MANKENLERDEN OLAN BAR RAFAELİ KRİZDE BÖYLE ÖNLEMLER ALMIŞ. Dünyanın en çok kazanan mankenlerinden biri olan Bar...
  4. Çok yaşayan bilmez, çok gezen bilir atasözünün anlamı ve manası var mı

Çok yaşayan bilmez, çok gezen bilir atasözünün anlamı ve manası var mı

Çok yaşayan bilmez çok gezen bilir atasözünün manası ve anlamı, tam olarak nedir aydınlatın lütfen.
  5. ''Çok Yaşayan Bilmez, Çok Gezen Bilir'' Atasözünün Açıklaması

''Çok Yaşayan Bilmez, Çok Gezen Bilir'' Atasözünün Açıklaması

çok yaşayan bilmez çok gezen bilir, atasözü, ne demek, ne anlama geliyor, açıklaması, ile ilgili bilgiler burada melekler Yapılan araştırmalar görerek ve izleyerek öğrenmenin okuyarak öğrenmeye oranla çok daha etkili olduğunu ortaya çıkarmıştır melekler :) Atalarımız bizlere her konuda olduğu gibi bu konuda da çok güzel bir atasözü bırakmışlar ''Çok yaşayan bilmez,çok gezen...

Sayfayı Paylaş