gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Allah De Ötesini Bırak (Uğur Koşar)

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Allah de ötesini bırak kitap yorumları, ugur koşar kitapları, Allah de ötesini bırak Son zamanlar da okumayı çok istediğim ve yorumlardan da oldukça etkilendiğim bir kitap var.

"Allah de ötesini bırak" kitabı Uğur Koşar beyefendiye ait olan bir kitap.. Kitapla ilgimi çeken başlıca temalardan biri inanılmaz derecede Allah 'i size hissettiriyor. Şu an için henüz okumadım ama ilk fırsatta Uğur Koşar'ın tüm kitaplarını satın alıp okumak istiyorum. Eğer bu kitabı okuyan arkadaşlar varsa yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. En umutsuz durumlar da bile size Allah'ın sonsuz merhametini ve sevgisini yansıtan bu kitabı tüm yayınevlerinde bulabileceğinizi düşünüyorum...

Allah de ötesini bırak kitabından ;

allah.jpg

NESLİ'HAN bunu beğendi.
Allah De Ötesini Bırak (Uğur Koşar) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Reha Muhtar ve Deniz Uğur sevgili olmuşlar

Reha Muhtar ve Deniz Uğur sevgili olmuşlar

deniz uğur reha muhtar reha muhtar deniz uğur evlendi evlendi Sevgililerin ilk fotoğrafı Televizyoncu Reha Muhtar ile oyuncu Deniz Uğur’un 1 ay önce başlayan aşkının ilk fotoğrafı ortaya çıktı. Reha Muhtar ile Deniz Uğur, Reha Muhtar’ın yalısından çıkıp arabaya binerken önceki gün objektife yakalandı. Deniz Uğur son olarak oyuncu Tamer Karadağlı ile, Reha Muhtar ise popçu Gülşen ile...
  2. Deniz Arcak - Bırakın Beni

Deniz Arcak - Bırakın Beni

bırakın beni,aşkım yeni yıkamazsınız kurduğum hayalleri bırakın beni,görmez gözüm hiç kimseyi dönüşü yok geri... yaptım her şey bile bile şeytana uydum seve seve belki de bu en son şansım aşk denen oyunda bence hakkım var yaşamaya bırakın beni,aşkım yeni yıkamazsınız kurduğum hayalleri bırakın beni,görmez gözüm hiç kimseyi bırakın beni,aşkım yeni soramazsınız gönlüme hesabını bırakın...
  3. Allah İçin Allah De!

Allah İçin Allah De!

Çingene Ali, umutsuz bir şekilde padişahın kızı Selma'ya âşık olmuştu. Umutsuzdu çünkü âşık olduğu kişi padişahın kızı, kendisi ise bir Çingeneydi. Ama âşık olmuştu bir kere, aklı fikri padişahın kızı Selma'daydı. Selma’nın aşkından Mecnun’a dönmüş bir şekilde kafasını bir o yana vuruyor, bir bu yana vuruyordu. Onu sevenlerden biri: - Sen bir de Abdulkâdir Geylânî’nin halifesi olan Ali...
  4. Allah vere de deyimi anlamı

Allah vere de deyimi anlamı

allah vere de, ne demek, anlamı ne, manası, örnekleri hakkında genel bilgiler burda melekler hani bazen deriz ya allah verede şu olmasa bu olmasa dilimize dolanan bu deyim ne demek peki işte anlamı Allah Vere De :Dilek anlatır. örnek: Allah vere de kar yağmasa.
  5. Deniz Uğur Umutsuz Ev Kadınları'nda!

Deniz Uğur Umutsuz Ev Kadınları'nda!

deniz uğur haberleri umutsuz ev kadınları Sevgili melekler, Fox Tv'nin en beğenilen dizilerinden birisi olan Umutsuz Ev Kadınları'nın oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Songül Öden, Bennu Yıldırımlar, Ceyda Düvenci, Özge Özder ve Serhat Tutumluer’in birlikte rol aldığı ” Umutsuz Ev Kadınları”nın kadrosuna, son olarak “Adını Feriha Koydum”da rol alan Deniz Uğur dahil oldu. Deniz...

Sayfayı Paylaş