gebe
  1. sevgich

sevgich Forum Okuru

allah herkesin gonlune gore versin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında sevgich tarafından paylaşıldı.

meraba yeni uye oldum 5 haftalik hamileyim ama ben nasil dayancam ogrenene kadar bebegimin cinsiyetini bilmiyorum:(

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Sizin de dediğiniz gibi Allah herkesin gönlüne göre ,sağlıklısını versin inşaallah.Eli ayağı düzgün ,hayırlı bir evlat olsun da cinsiyeti öenmli değil :)
    Forumumuza üye olup sizin gibi gebe meleklerle daha fazla paylaşımda bulunmak isterseniz LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ.

3. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    hayirli ugurlu olsun bebisin. insallah saglikli bir sekilde ellerine alirsin. önce saglik.

allah herkesin gonlune gore versin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lara - Allah Versin

Lara - Allah Versin

Herkesin bildiğini kimden saklıyorsun sen Adın çıkmış bir kere kimi aklıyorsun sen Hergün başka bir yerde hergün başka biriyle Gezdin tozdun reklam oldun tüm milletin dilinde Alem biliyor adam değilsin Böyle geldin öyle gidersin Dilenme benden aşk dilenme Tek sözüm sana Allah versin Alem biliyor adam değilsin Böyle geldin öyle gidersin Dilenme benden aşk dilenme Tek sözüm sana Alah versin...
  2. Eser Bayar _ Allahım Sabır Ver

Eser Bayar _ Allahım Sabır Ver

Nedir Bu Çektiklerim Senden Bilmiyorum Bu Ceza Neden Bir Gelip Bir Gidiyorsun Seni Aklim Gidiyor Elden Unutmussun Son Sarkimizi Kiz Karaladin Askimizi Alistirdin Gidiyorsun Sen Aklim Gidiyor Elden Allahim Sabir Ver Bana Bir Yol Gözter Bu Kuluna Yikildim Bir Kalpsiz Ugruna Yaniyorum Ben Allahim Sabir Ver Bana Bir Yol Gözter Bu Kuluna Yikildim Bir Zalim Ugruna Yaniyorum Ben ...----........
  3. allah ikisininde şifasını versin

allah ikisininde şifasını versin

Işığa çıkınca böyle oluyorlar 06 Kasım 2008 Perşembe 16:45 Sarıbudak ailesinin büyük dramı. Sanki bilim kurgu filmlerinde görülecek türden bir hastalığa yakalanmışlar. Baba-kız hastalıkları nedeniyle güneş ışığına çıkamıyorlar. Işın gördüklerinde vücutları korkunç bir hal alıyor. Konya'nın Ereğli ilcesine bağlı Zengen beldesinde yaşayan Sarıbudak ailesi, genetik olarak metabolızmaları DNA...
  4. Allah akıllar versin deyiminin anlamı

Allah akıllar versin deyiminin anlamı

Arkadaşlarım acaba allah akıl versin ne demek allah akıl fikir versin diye benim babaannem hep söylerdi bunu hangi davranışımda söylüyor ki bana 13 yşındayım adım ahmet teşekkürler.

Sayfayı Paylaş