gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Allah için tükenmek

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Gözlerinde ümit ışıkları Geleceğe dönük yapyalnız Eski mahallelerin kerpiç evlerinde...
    Çatlak sıvalarında samanlı duvarların...
    Burada bir tarih yatıyor
    Boyluboyunca geçmişe gömülmüş...
    Kinle beslenmiş asırlar boyu
    Düşman pusularda suskun...
    Sen alnında binlerce kırışık
    Artık unutsan olmaz mı kini intikamı...
    Dönemezmisin aydınlığına sonbaharların
    Beklemiş güllerin kokularında...
    O zaman herşey en güzel olacak
    Mutluluklara açılacak bütün kapılar.
    Onlara adayacaksın her zerreni
    ...Ve Allah için tükeneceksin...
    Allah’a adanmanın sonsuz nurlarında
    Yüceleceksin...

Allah için tükenmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allah İçin Allah De!

Allah İçin Allah De!

Çingene Ali, umutsuz bir şekilde padişahın kızı Selma'ya âşık olmuştu. Umutsuzdu çünkü âşık olduğu kişi padişahın kızı, kendisi ise bir Çingeneydi. Ama âşık olmuştu bir kere, aklı fikri padişahın kızı Selma'daydı. Selma’nın aşkından Mecnun’a dönmüş bir şekilde kafasını bir o yana vuruyor, bir bu yana vuruyordu. Onu sevenlerden biri: - Sen bir de Abdulkâdir Geylânî’nin halifesi olan Ali...
  2. allah rizasi icin

allah rizasi icin

sevgili melekler mekani ailesi/tüm üyeler,bizler anneyis 9 ay karnimizda iyi ve sancili hamileliklerimiz oldu.benim cok canimi yakan bir durum var,herkez elini vicdanina koysun ve harekete geczin.türkiye´de kapimizin önünden cocuklarimiz kaciriliyor,hepimizin cocuklari olabilir allah korusun ama bu bir dayanisma,bir türk vatandaslik vasifesi.herkez gözünü acsin ve cevresine söyle bir...
  3. allah için sevmek.

allah için sevmek.

AŞK; Hz.ibrahim’in ateşe atıldığı zaman ki teslimiyettir, Hz.Eyyüb’un hastalığa karşı sabrıdır,zaferidir, Hz.Davud’un sesidir,eliyle demire şekil vermesidir, Hz.Salih’in kayadan çıkan devesidir, Hz.Musa’nın Kızıldenizi ikiye bölen asasıdır, Hz.isa’nın kokusunu bile hissettiği Son Peygamber’i müjdelemesidir, Hz.Muhammed’in doğ...ardoğmaz "ümmetim ümmetim" demesidir, Hz.Muhammed’in...
  4. Allah (c.c) için sevmek

Allah (c.c) için sevmek

allah sevdiğini elde etme duası allah ın yarattıklarını sevmesi yüce ın insanları sevdiğini belirten bir ayet yarattıklarını gösteren örnekler Yokluk aleminden varlık alemine geldik. Biz yok idik ve eğer Rabbimiz tarafından yaratılmasaydık asla var olamayacaktık. Var olmakla kalmadık insan olarak yaratıldık. Rabbimiz bizi sevdi de var etti. Rabbimiz bize değer verdi de bizi yarattı. Sevene...
  5. ALLAH rizasi icin bi yasin

ALLAH rizasi icin bi yasin

arkadaslar sizden bi ricam olucak eger okuyabilme durumunuz varsa benim icin yasin okuyabilirmisnz bi sikintim var kazasiz belasiz kurtulmam icin simdiden Allah razi olsun

Sayfayı Paylaş