gebe
  1. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

allah ikisininde şifasını versin

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında SaBıR MeLeĞi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Işığa çıkınca böyle oluyorlar 06 Kasım 2008 Perşembe 16:45
    Sarıbudak ailesinin büyük dramı. Sanki bilim kurgu filmlerinde görülecek türden bir hastalığa yakalanmışlar.

Baba-kız hastalıkları nedeniyle güneş ışığına çıkamıyorlar. Işın gördüklerinde vücutları korkunç bir hal alıyor.

Konya'nın Ereğli ilcesine bağlı Zengen beldesinde yaşayan Sarıbudak ailesi, genetik olarak metabolızmaları DNA onarım enzimlerinden yoksun olduğu için, ışınları vucutlarında tümör oluşumuna yol açması nedeniyle güneşe hasret yaşıyor.

Baba Ali Osman Sarıbudak (50) ile kızı Serap tedavi sürecinin bir gereğı olarak her yıl 3-4 kez ameliyat oluyor.

Hastalık yüzünden bır gözünü kaybeden Serap Sarıbudak ve ailesi görünümleri nedenıyle toplum içinde sıkıntı yaşıyorlar.[​IMG]

2. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: allah ikisininde şifasını versin
    Allahim acil sifalar versin.....

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

allah acil şifa ve sabır versinnn

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Rabbim biran önce şifalarını versin inşallah ya çok fena oldum halimize ne kadar şükretsekte az gerçekten
    emeğine sağlık canım

allah ikisininde şifasını versin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lara - Allah Versin

Lara - Allah Versin

Herkesin bildiğini kimden saklıyorsun sen Adın çıkmış bir kere kimi aklıyorsun sen Hergün başka bir yerde hergün başka biriyle Gezdin tozdun reklam oldun tüm milletin dilinde Alem biliyor adam değilsin Böyle geldin öyle gidersin Dilenme benden aşk dilenme Tek sözüm sana Allah versin Alem biliyor adam değilsin Böyle geldin öyle gidersin Dilenme benden aşk dilenme Tek sözüm sana Alah versin...
  2. Allah akıllar versin deyiminin anlamı

Allah akıllar versin deyiminin anlamı

Arkadaşlarım acaba allah akıl versin ne demek allah akıl fikir versin diye benim babaannem hep söylerdi bunu hangi davranışımda söylüyor ki bana 13 yşındayım adım ahmet teşekkürler.
  3. Allah vere de deyimi anlamı

Allah vere de deyimi anlamı

allah vere de, ne demek, anlamı ne, manası, örnekleri hakkında genel bilgiler burda melekler hani bazen deriz ya allah verede şu olmasa bu olmasa dilimize dolanan bu deyim ne demek peki işte anlamı Allah Vere De :Dilek anlatır. örnek: Allah vere de kar yağmasa.
  4. allah herkesin gonlune gore versin

allah herkesin gonlune gore versin

meraba yeni uye oldum 5 haftalik hamileyim ama ben nasil dayancam ogrenene kadar bebegimin cinsiyetini bilmiyorum:(

Sayfayı Paylaş