gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Allah Lafzlı Dekoratif Taşlı Tablolar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

allah lafzlı tablolar allah yazılı taşlı tablolar

Evinin duvarında tablo bulundurmayan yoktur.Kimi yağlı boya tablolar ı tercih ederken kimiside benim gibi Allah lafzının geçtiği tabloları tercih eder.Özel kristal taşlardan el becerisiyle yazılmış,fabrikasyon üretimi olmayan tamamen özel yapım olan bu tablolar,duvarlarınızda ışıltılı bir görünümün yanında iç huzurunuzuda sağlamış olucak.Sizler için birbirinden güzel,Allah,muhammed lafzlı,tuğralı,besmeleli tabloları paylaşıyoruz.

tatlı bela ve Asena_Sule bunu beğendi.
  2. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]canım ya tam benim sevdiğim tablolar benim duvarımdada 2 tane var çok huzur veriyor bana bu arada bu ALLAH yada MUHAMMET yazılı olandan eyüpten alıp doktoruma hediye götürmek istiyorum inş kendisi hacı

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Tatlı bela ,benimde duvarımda taşlı,nazar duası var :)Allah muhammed lafzlı objem var.Onlarıda duvar üniteme yerleştirdim ,evet gerçekten insan huzur buluyor canım.Çok güzel bir hediye düşünmüşssün,beğenilmeyecek bir şey değilki mukaddes isimler:)

tatlı bela bunu beğendi.
  4. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım ya beğenilmezmi eyübe gidince gözümü alamıyorum bu güzelliklerden eminim dr da çok beğencek paylaşımın için sağol canım

BEYZA21 bunu beğendi.
Allah Lafzlı Dekoratif Taşlı Tablolar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tablo asmanın dekoratif yolları

tablo asmanın dekoratif yolları

tablo asma şekilleri duvara çerçeve asma Duvara asacağınız her bir tablo, aile resmi ya da tuval bir mekanıntamamlayıcı parçasıdır. Onları asmadan önce sizin için hazırladığımız ''tablo asma sanatı'' rehberine göz atmanızda fayda var. BENZER TABLOLARI BİR ARADA SERGİLEYİN Bu tip bir düzenlemede simetri kurmak anahtar yöntemdir. Kalabalık ve karmaşık bir görüntüyü engellemek istiyorsanız aynı...
  2. dekoratif ve sık tablolar

dekoratif ve sık tablolar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Dekoratif kül tabloları

Dekoratif kül tabloları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Tablo Asmanın Dekoratif Yolları...

Tablo Asmanın Dekoratif Yolları...

Tablo asmak bile maharet ister.Bakalım nasıl olmalıymış... Duvara asacağınız her bir tablo aile resmi ya da tuval bir mekanıntamamlayıcı parçasıdır. Onları asmadan önce sizin için hazırladığımız ''tablo asma sanatı'' rehberine göz atmanızda fayda var. BENZER TABLOLARI BİR ARADA SERGİLEYİN Bu tip bir düzenlemede simetri kurmak anahtar yöntemdir. Kalabalık ve karmaşık bir görüntüyü...
  5. 2014 Dekoratif Tablo Modelleri

2014 Dekoratif Tablo Modelleri

Dekoratif Tablo Modelleri Canvas Tablo Modelleri 2014 Dekoratif Tablo Modelleri Dekorasyonlarınızda yeni bir farklılık yaratmak ve odalarınızı mükemmel kılmak istemez misiniz? Duvar dekorasyonunuzda eğer çerçeve ya da fotoğraflarla süslemekten yana değilseniz son derece kaliteli deri canvas tablo modelleri ile süslemeye ne dersiniz? Deri kanvas tablo modellerinden yararlanarak...

Sayfayı Paylaş