gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Allah Okuyanin Dünyada 5 Ahirette 5 Isine Kafidir

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

Meleklerim, bu duayi cok sevdigim icin sizinle paylasmak istedim.Allah Resulu (s.a.v) buyuruyor ki: Her kim her namazin arkasindan bu duayi okursa, Cenabi Ecelli Ala o kelimelerin bes tanesi ile dünyaya ait olan islerine karsi ona kafidir. bes tanesi ile de ahirete mütaallik islerinde o kimseye kafidir. Ne güzel degilmi?!!!!
    Dinim hakkinda Allah (c.c.) bana kafidir. Dünyam icin Rabbim bana yeter. Bana Fenalikla kasd edene Allahim kafidir. Bana karsi azginlik eden kimseye Rabbim bana kafidir. Bana hased edene karsi Rabbim bana kafidir. Bana fenalikla yaklasana karsi Allahim bana kafidir. Ölüm aninda Allahim bana kafidir. Kabirde sual sorulacagi anda Allahim bana kafidir. Amellerin tartildigi anda Rabbim bana kafidir. Sirati gecerken Allahim bana kafidir. Ondan baska mabudun bi hak olmayan Allah Teala bana kafidir. O´na dayandim. O büyük Arsin Rabbidir.

ceylinn bunu beğendi.
  2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    Allah razı olsun kardeşim dilimizin kalbimizin beynimizin sürekli okuyacağı çok güzel bir dua........

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Amin Allah c.c. cümlemizden razi olsun insallah
    Amin

Allah Okuyanin Dünyada 5 Ahirette 5 Isine Kafidir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Utanıyorum  ALLAH ım..Rabbim, dünyada utandım, Ahirette utandırma..

Utanıyorum ALLAH ım..Rabbim, dünyada utandım, Ahirette utandırma..

Utanıyorum ALLAH ım.. ..Ondört asır önce çekilen eziyetleri hatırlayıp, çekilenleri bilince.. ..Saçma sapan sebepleri sorunmuş gibi büyüttüğüme.. ..O ALLAH dostlarının çektikleri onca çileye ve yılmadıklarını düşününce.. ..Utanıyorum yıldığım o günlere.. ..Sebepsiz üzüldüğüm “çare”li çaresizliklerime.. ..İmkansız sandığım her bir şeyi önüme sunulmuş görünce.. ..Utanıyorum, kimsem yokmuş...
  2. dünya yok olursa insanlığın yaşayacağı 5 gezegen

dünya yok olursa insanlığın yaşayacağı 5 gezegen

güneş yok olursa ne olur dünya yok olursa ne olur ay hangi gezegen oldu Dünya yok olmasın tabi kide ,olursa da bilim adamları hangi gezegenlerde yaşanacağını düşünmüşler bile.....İşte insanlığın yaşayabileceği 5 gezegen...! Dünyanın en saygın bilim dergilerinden Focus da son sayısında bu aynı soruyu sordu. Dergiye göre NASA’nın iki büyük teleskopu Kepler ve Hubble, 1995’ten beri kendi...
  3. Dünyanın En Mükemmel 5 Adası

Dünyanın En Mükemmel 5 Adası

egzotik isimler ada isimleri dünyadaki ada isimleri dünyadaki adaların tayland adalarının Dünyanın en güzel 5 adası...Adlarını duyduk ama bu adalar hakkındaçoğumuzun hiç bir fikri yok...Gidip göremesekte en azından resimlerini görelim adalar hakkında bilgimiz olsun değilmi melekler :tik: Galapagos Adaları Colon Takım Adaları olarak da bilinen Galapagos Adalar’ı Büyük Okyanusun batısında...
  4. Dünyada ki En Pahalı 5 Madde...

Dünyada ki En Pahalı 5 Madde...

dünyada ki en pahalı 5 şey, nedir, nelerdir, hangi maddeler, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Alman Bild am Sonntag gazetesi, gramı bir servete bedel olan dünyanın en pahalı maddelerini açıklamış… Gazetede yer alan fiyatlara göre işte dünyanın en pahalı 5 maddesi şunlar: Örümcek zehri: Karadul örümceğine ait 1 gram zehir, 62 bin 500 euro”ya...
  5. Apple dünya sıralamasında 5. sıraya yerleşti

Apple dünya sıralamasında 5. sıraya yerleşti

apple dünyada kaçıncı,apple dünyanın kaçıncı büyük şirketi,apple dünyada kaçıncı sırada,apple'ın dünya sıralaması hakkında bilgiler Apple’dan güzel bir yükseliş başarısı haberi geldi. Son günlerde yeni telefonu iPhone 6 ve 6 Plus gündemden düşmüyor. Şimdi ise bilgisayarları ile gündeme gelen Apple beşinci sıraya yükseliyor. Cep telefonunda olduğu kadar bilgisayar sektöründe de en...

Sayfayı Paylaş