gebe
  1. elamelek

elamelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

ALLAH rizasi icin bi yasin

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında elamelek tarafından paylaşıldı.

arkadaslar sizden bi ricam olucak eger okuyabilme durumunuz varsa benim icin yasin okuyabilirmisnz bi sikintim var kazasiz belasiz kurtulmam icin simdiden Allah razi olsun

ALLAH rizasi icin bi yasin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allah İçin Allah De!

Allah İçin Allah De!

Çingene Ali, umutsuz bir şekilde padişahın kızı Selma'ya âşık olmuştu. Umutsuzdu çünkü âşık olduğu kişi padişahın kızı, kendisi ise bir Çingeneydi. Ama âşık olmuştu bir kere, aklı fikri padişahın kızı Selma'daydı. Selma’nın aşkından Mecnun’a dönmüş bir şekilde kafasını bir o yana vuruyor, bir bu yana vuruyordu. Onu sevenlerden biri: - Sen bir de Abdulkâdir Geylânî’nin halifesi olan Ali...
  2. allah rizasi icin

allah rizasi icin

sevgili melekler mekani ailesi/tüm üyeler,bizler anneyis 9 ay karnimizda iyi ve sancili hamileliklerimiz oldu.benim cok canimi yakan bir durum var,herkez elini vicdanina koysun ve harekete geczin.türkiye´de kapimizin önünden cocuklarimiz kaciriliyor,hepimizin cocuklari olabilir allah korusun ama bu bir dayanisma,bir türk vatandaslik vasifesi.herkez gözünü acsin ve cevresine söyle bir...
  3. Ya Bi Gidin Allah Aşkına

Ya Bi Gidin Allah Aşkına

Çevremdekiler mi sorunlu yoksa bende mi bi problem var çözemedim gitti.Dün b*ktu bu gün koktu kelimesine yakışan ne çok insan barındırıyorum beynimde yahu.Atıverdim kardeşim hepsini bana huzursuzluk verecek beni mutsuz edecekse akraba dost neme gerek allesen...Gidiniz dünyamdan sayın asalaklar gidiniz...Beni gereksiz varlığınızla meşgul etmeyiniz...
  4. Allah rızası için  yasin okumaya varmısınız?

Allah rızası için yasin okumaya varmısınız?

yasin okumak 40 yasin okumak herkese çok teşekkürler.sona ermiştir.
  5. allah rizasi icin duama bir amin ...

allah rizasi icin duama bir amin ...

yarabbim yerin ve gögün yaraticisi ve tek sahibi sensin..sana siginir ve bitek sana inanirim..sen ol demeden hicbirsey olmaz,dal bile yerinden kipirdamaz..senki yoktan var edensin,bir cekirdege can verensin..süphesizki dualarimizi hakkiyla isitensin...halimize binlerce sükürler olsun...hayir ve ser ne gelirse senden gelir...bu güzel günde,bu mübarek aylarda sana actim elimi senden diliyorum...

Sayfayı Paylaş