gebe
  1. jupiter

jupiter Forum Okuru

allah rizasi icin duama bir amin ...

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında jupiter tarafından paylaşıldı.

yarabbim yerin ve gögün yaraticisi ve tek sahibi sensin..sana siginir ve bitek sana inanirim..sen ol demeden hicbirsey olmaz,dal bile yerinden kipirdamaz..senki yoktan var edensin,bir cekirdege can verensin..süphesizki dualarimizi hakkiyla isitensin...halimize binlerce sükürler olsun...hayir ve ser ne gelirse senden gelir...bu güzel günde,bu mübarek aylarda sana actim elimi senden diliyorum dilegimi..senden baska siginacak kimsem yok..bütün varligimla sana yalvariyorum yarabbim..okunan bütün kur-an lar ,indirilen bütün hatimler,cekilen bütün tesbihler hürmeti icin,124 bin peygambler enbiyalar,evliyalar,müslamlar hürmeti icin..peygamberimiz hz muhammet mustafa (s.a) hürmeti icin..duy sesimi yarabbim..sana actigim elimi bosa cevirme...öncelikle senden hakkimda hayirlisini diliyorum...omuzlarima kaldiramayacagim yükler yükleme yarabbim...bilirimki sen sana emanet edilene sahip cikarsin..evliligim yuvam huzurum sana emanet bunun bozulmasina esimin bunu bir cahillikle yok etmesine izin verme..sen onun kalbine bir iyilk ver dogru yolu bulmasinda yardimci ol ...sana siginiyorum senden diliyorum..senden baska kimsem yok...seytanin serrinden,munafigin serrinden,zalimin zulmünden sana siginiyorum..sen beni ele güne rezil etme yarabbim..sen beni kimselere muhtac eyleme...kizimin yüzüne bak sen bizi koru...duami eksikleriyle kabul eyle yarabbim..sen büyüksün... amin...

19bjk03 bunu beğendi.
  2. seray_67

seray_67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    amin canım amin inşallah Allah dualarını kabul eder yuvan kurtulur hakkında en hayırlısı neyse o olsun inşallah tüm acıların bitsin..

3. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    aminnnnnn allahım kabul etsin dualarını inş. yuvan huzura kavuşsun.

4. jupiter

jupiter Forum Okuru

cok saolun meleklerim..insallah insallah rabbim duyar sesimi..

5. berkad

berkad Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Amin canım güzel Allahım gönlüne göre versin istediğini:)

6. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    aminnnnnnn Canim, Allah yardimcin olsun, hakkinda hayirlisi neyse o olsun insallah

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Amin!!!
    Bu gün kandil gecesi, dilerim ki RAB bu gecenin yüzü hürmetine senin ve diğer tüm kullarının duasını kabul eyler.

Rabbim kabul eylerse şayet, bu gece bende tüm müslüman kardeşlerim gibi ona el açıp, yalvaracağım, bildiklerim doğrultusunda ibadet edeceğim.

Sitemizde bebek sahibi olmak isteyen, şifa bekleyen, sıkıntı içersinde olan tüm arkadaşlarıma dua edeceğim ve emin ol ki sende dualarımın arasında olacaksın canım:)
    Rab dualarını - dualarımızı kabul eylesin, ona açılan elleri boş çevirmesin inşallah...

Hayırlı kandiller...

8. jupiter

jupiter Forum Okuru

allah hepinizden-hepimizden razi olsun insallah...insallahh sizinde dualarinizla rabbim sesimi duyacak..ve esimi yola getirecek...

9. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    amin amin amiiin ablacım..Rabb'im kabul eder dualarını inşallah,dualarımız seninle Rabb'im herkese huzur versin herkesi sıkıntısına derdine derman olsun..

10. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  11. jupiter

jupiter Forum Okuru

tsk ederim meleklerim..allah sizlerdende razi olsun insallah...rabbim el acan herkesin elini dolu cevirsin insallah...
    cok saolun...insallah insallah

12. kuzumm

kuzumm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    aminn canım aminn Yüce Yaradan sesini duyar ve sizler için en hayırlısı ne ise onu gösterir inşALLAH

13. kusgun melek

kusgun melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

14. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    güzel duan için Amin Amin Amin
    Allah dualarini kabul etsin insallah esini de yanlislardan korusun, evinizdeki huzur bozulmasin.:nazar:

15. jupiter

jupiter Forum Okuru

insallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhh meleklerim insallah bi aminde gene benden amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnn sizin ii dilekleriniz icin...allah hepinizden hepimizden razi olsun..kalbimizdeki neyse onu nasip etsin insallah....

allah rizasi icin duama bir amin ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüce Allah' içten bir dua..

Yüce Allah' içten bir dua..

içten bir dua içten dualar dua en icten dualar Rabbim dualarımız kabul etsin.. 'Selam olsun ömür seccadesini gönül dergahına serenlere' Gecelerden sabahlara, karanlıklardan güneşlere doğru açılan yüreklerimizin perde aralıklarından süzülen nur katreleriyle geldim kapına! Biliyorum, güllerden geçer sana giden yolları Yakarışlarla, dualarla, tahiyyatlarla bezenir. Ey rahmetiyle kalpleri...
  2. allah rizasi icin

allah rizasi icin

sevgili melekler mekani ailesi/tüm üyeler,bizler anneyis 9 ay karnimizda iyi ve sancili hamileliklerimiz oldu.benim cok canimi yakan bir durum var,herkez elini vicdanina koysun ve harekete geczin.türkiye´de kapimizin önünden cocuklarimiz kaciriliyor,hepimizin cocuklari olabilir allah korusun ama bu bir dayanisma,bir türk vatandaslik vasifesi.herkez gözünü acsin ve cevresine söyle bir...
  3. Her güne bir duamız olsun.

Her güne bir duamız olsun.

aminli dualar amin Sevgili Melekler, Her gün, içimizden geldiğince "amin"li bir duamız olsun... İlk dua benden arkadaşlar... Yüce Rabbimiz, içimizi, dışımızı, yolumuzu nuruyla aydınlatsın. Yolundan gidenlerin yolundan gitmeyi, sevdiklerinden olmayı, rızasını kazanmayı, cemalini görmeyi nasip etsin bizlere ve dualarımızı kabul buyursun... Amin...
  4. Allah rızası için duama ortak olun.. tefriciyeme  yardım

Allah rızası için duama ortak olun.. tefriciyeme yardım

selamınaleyküm kızlar.. duanın kuvvetine inanarak ve müminin mümine yaptığı dua daha makbul diyerek sizden yardım istemeye karar verdim.. cuma günü tefriciye okumaya başlayacağım.. sizdenden okuyabildiğiniz kadar okumanız için yardım istiyorum.. şimdiden Allah razı olsun
  5. ALLAH rizasi icin bi yasin

ALLAH rizasi icin bi yasin

arkadaslar sizden bi ricam olucak eger okuyabilme durumunuz varsa benim icin yasin okuyabilirmisnz bi sikintim var kazasiz belasiz kurtulmam icin simdiden Allah razi olsun

Sayfayı Paylaş