gebe
  1. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

Allah rızası için okur musunuz?

Konu, 'Kadın Ve İslam' kısmında sılam_nisa tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekler, Beni tanıyanlar çoğunluktadır fakat bilmeyenler için kısaca kendimi tanıtayım; öğretmenim 28 yaşındayım ve 5 yıllık evliyim. Evimi şenlendirecek bir can olacak olan bebeğime bir türlü kavuşmak nasip olmadı :18: Yıllardır her ay bebek özlemi içime işledikçe işledi ve doktorlar aşılamalardan netice alamadım hep hüsrana uğradım :18: Birçok arkadaşımın hamiş :nazar: haberiyle mutlu oldum birçoğunun bebeğinin gelişimini takip ettik :nazar: herkes benden de o müjdeyi bekledi maalesef ki bir türlü olmadı Mevlam nasip etmedi :18: Mevlama sığındım ve ona el açtım O'nun ol demesini bekliyorum.. Şimdi bebeğim olsun diye 500 kişiye Yasini Şerif ve Hz.Zekeriya'nın duasını dağıtıyorum. Bana bir duada siz eder misiniz? Rabbim hangi kulunun duasını kabul eder bilinmez ve müminin mümine duası en makbul duadır. Siz de bebeğim olsun diye bana Yasin okur musunuz?

hatiss bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Allah rızası için okur musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ALLAH rızası için dua edin =( almasın Yaradanım onu benden

ALLAH rızası için dua edin =( almasın Yaradanım onu benden

arkadaşlar sizlerden tek bir ricam var.benim hayatım yaşıma göre pek normal bir hayat degil.acılarla dolu yetimligin verdigi bir sürü sorun işte.ben, bu karanlıgımda sadece aydınlatan tek bir adam var.oda babam gibi gördügüm dedem.rahatsızdı ve bu aralar durumu gittikçe kötüleşiyormuş. ben perşemde günü yanına gidicem trabzona.onu yanluz bırakamamçher telefonda gül kokulum gelde seni son kez...
  2. Allah rızası için  yasin okumaya varmısınız?

Allah rızası için yasin okumaya varmısınız?

yasin okumak 40 yasin okumak herkese çok teşekkürler.sona ermiştir.
  3. Allah rızası için duama ortak olun.. tefriciyeme  yardım

Allah rızası için duama ortak olun.. tefriciyeme yardım

selamınaleyküm kızlar.. duanın kuvvetine inanarak ve müminin mümine yaptığı dua daha makbul diyerek sizden yardım istemeye karar verdim.. cuma günü tefriciye okumaya başlayacağım.. sizdenden okuyabildiğiniz kadar okumanız için yardım istiyorum.. şimdiden Allah razı olsun
  4. Benim İçin Salat-ı Tefriciye Okur musunuz ?

Benim İçin Salat-ı Tefriciye Okur musunuz ?

Slm kızlar ben karen . çocuğum olmuyor . Salavatı tefriciye başladım inşallah. Yardımcı olurmusunuz lütfen arkadaşlar. Okuyan arkadaşlar sayı önemli olduğu için kaç tane okuduysanız yazarmısınız rica etsem. Allah herkesten razı olsun.
  5. Allah rızası için sadaka diyen dilenciyi terslemek doğrumu?

Allah rızası için sadaka diyen dilenciyi terslemek doğrumu?

Sual: Bazılarının zengin olduğu, dilenciliği meslek haline getirdiği söyleniyor. Böyle kimselere para vermek haram mıdır? Sadaka istemek ne zaman caiz olur? CEVAP Bir günlük yiyeceği bulunan kimsenin dilenmesi haramdır. Hiç yiyeceği bulunmayıp, sağlam, çalışacak, ticaret edecek halde olan kimsenin de, yiyecek, içecek veya bunları almak için para istemesi, dilenmesi haramdır. Bunun varlığını...

Sayfayı Paylaş