gebe
  1. suli

suli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

allah rizasi icin

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında suli tarafından paylaşıldı.

sevgili melekler mekani ailesi/tüm üyeler,bizler anneyis 9 ay karnimizda[​IMG] iyi ve sancili hamileliklerimiz oldu.benim cok canimi yakan bir durum var[​IMG],herkez elini vicdanina koysun ve harekete geczin.türkiye´de kapimizin önünden cocuklarimiz kaciriliyor,hepimizin cocuklari olabilir allah korusun ama bu bir dayanisma,bir türk vatandaslik vasifesi.herkez gözünü acsin ve cevresine söyle bir baksin,devir cok degisdi.sizden allah rizasi icin cocuklariniza dikkat edin.en önemlisi tv´larda bangir bangir cocuk kayiplar haberli geciyor,ben almanyada oldugun halde ne yapabilir acaba diye kendimi yiyorum ama dua etmekden ve tüm tanidiklarimi uyarmakdan baska birsey gelmiyor.sizlerden istedigim cevrenizdeki insanlarla bu konuyu konusun ve harekete gecin.disri cikdiginizda daha dikkatli bakabilirsiniz.süpelendiginiz bir durumda lütfen cekinmeden 155 polisi aramayi cekinmeyin,benim basim belaya girer aman uzak durayim demeyin.takdir edersiniz ki hepimizin cocuklari var.bu mübarek cuma günü hatrina sizlerden dua ve biraz daha dikkatli olmanizi bekliyorum.birlikden güc dogarmis allah rizasi icin,lütfen.bu konuyu elimden geldigi kadar diger sitelerde paylasmaya calisacagim,sizlerden bu dayanismayi desteklemenizi bekliyorum.simdi de allah rasi olsun.dualarmizi esik etmiyelim. allah´a emanet olun.
    sevgilerle

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Sagol canim,onemli bir konu tv de duymustum,kaybolan ya fa kacirilan cocuklarin cogunun ailesi bir anlik bir dikkatsizlik sonucu oldu,gozumun onunde oynuyordu diyor.Gercektende olan bir anlik dikatsizlik sonucu oluyor.Cok dikkatli olmak gerekli.Yinede cocuk iste,en onemli gorev ailelere dusuyor,cocuklari bu konuda egitmek,gerekirse birazda korkutmak yabanci kisilere karsi uyarmak,markete,bakkala yalniz gondermemek,buyukte olsa kucukte olsa arkadaslarini konrtol etmek.Buyudu diye bazi seyleri ihmal etmemek,hata yapmanin yasi yoktur.

3. suli

suli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet sana katiliyorum,yerden göge kadar haklisin.

4. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Canım çok önemli bir konuyu yazmışsın teşekkür ederim kendi adıma... Umarım herkes senın kadar duyarlı olur bu konuya ve yardımcı olur....

allah rizasi icin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allah İçin Allah De!

Allah İçin Allah De!

Çingene Ali, umutsuz bir şekilde padişahın kızı Selma'ya âşık olmuştu. Umutsuzdu çünkü âşık olduğu kişi padişahın kızı, kendisi ise bir Çingeneydi. Ama âşık olmuştu bir kere, aklı fikri padişahın kızı Selma'daydı. Selma’nın aşkından Mecnun’a dönmüş bir şekilde kafasını bir o yana vuruyor, bir bu yana vuruyordu. Onu sevenlerden biri: - Sen bir de Abdulkâdir Geylânî’nin halifesi olan Ali...
  2. Allah için tükenmek

Allah için tükenmek

Gözlerinde ümit ışıkları Geleceğe dönük yapyalnız Eski mahallelerin kerpiç evlerinde... Çatlak sıvalarında samanlı duvarların... Burada bir tarih yatıyor Boyluboyunca geçmişe gömülmüş... Kinle beslenmiş asırlar boyu Düşman pusularda suskun... Sen alnında binlerce kırışık Artık unutsan olmaz mı kini intikamı... Dönemezmisin aydınlığına sonbaharların Beklemiş güllerin kokularında... O zaman...
  3. Allah (c.c) için sevmek

Allah (c.c) için sevmek

allah sevdiğini elde etme duası allah ın yarattıklarını sevmesi yüce ın insanları sevdiğini belirten bir ayet yarattıklarını gösteren örnekler Yokluk aleminden varlık alemine geldik. Biz yok idik ve eğer Rabbimiz tarafından yaratılmasaydık asla var olamayacaktık. Var olmakla kalmadık insan olarak yaratıldık. Rabbimiz bizi sevdi de var etti. Rabbimiz bize değer verdi de bizi yarattı. Sevene...
  4. allah rizasi icin duama bir amin ...

allah rizasi icin duama bir amin ...

yarabbim yerin ve gögün yaraticisi ve tek sahibi sensin..sana siginir ve bitek sana inanirim..sen ol demeden hicbirsey olmaz,dal bile yerinden kipirdamaz..senki yoktan var edensin,bir cekirdege can verensin..süphesizki dualarimizi hakkiyla isitensin...halimize binlerce sükürler olsun...hayir ve ser ne gelirse senden gelir...bu güzel günde,bu mübarek aylarda sana actim elimi senden diliyorum...
  5. ALLAH rizasi icin bi yasin

ALLAH rizasi icin bi yasin

arkadaslar sizden bi ricam olucak eger okuyabilme durumunuz varsa benim icin yasin okuyabilirmisnz bi sikintim var kazasiz belasiz kurtulmam icin simdiden Allah razi olsun

Sayfayı Paylaş