gebe
  1. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Allah Tan Korkan Satici ...

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında gülgüzeli tarafından paylaşıldı.

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّحِيم / Bismillahirrahmanirrahim..

İsraİlogullari Zamaninda Bir Adam VarmiŞ Hem Kendine Allah Tan Kork Dermis Nefsine Hakim Ol Ve Bu Nedenle Her Isini Dogru YaparmiŞ Birgun Yine Sabah Erkenden Isine Koyulmus Kapi Kapi Geziyormus Yine.....

Ve Bir Dul Kadinin Kapisina Gelmis Kadin Bakmis Yakisikli Guzel Bir Adam Iceri Gel Yorgunsundur Demis Adamda Ta Bİ İÇerİ GİrmİŞ Kadİn Soyun DemİŞ Adam Kendine Allah Tan Kork Nefsine Hakİm Ol Diyormus Kadin Adami Zorluyormus Eger Disari Cikarsan Herkese Bana Saldirdi Derim Diye Adam Pekİ Tamam Ben Abdest Alip 2 Rekat Namaz Kiliyim Demiİ Ve Evin Damina CikmiŞ Orada Allah A Dua Etmis Ya Rabbİ Benİ Affet Gunahlarimi Bagisla Ve Kendini O Bulunan Damdan Asigiya Ati Vermis Allah U Teala Cebraİl.a.s Emretmis Bak Demis Bu Kulum Bnden Korktugu İÇİn Zİna Yapmadi Onu Git Kurtarbunun Uzerine Cebraİl A.s. Firlamis Adami Bir Kus Gibi Yere Indirmis Ve Adam Allah Sukretdip Eve Dogru Yurumeye Vaslamis Telasliymis Eve Gelmis Yan Komsusu Adamin Evine Gelmis Ve Adama Demis Ki 1 Lokma Ekmegin Varmi? Adam Konsu Demis Bizde Gunlerdir Bir Sey Yemiyoruz Ama Arka Bahceye Bir Bak Hanimim Ekmek Yaptiysa Sana Versin Adam Ar5kaya Gidiyor Bakiyorki Oda Ne Oyle Bir Bereketli Bir Yerki Inanamiyorlar Adamda Sasiriyor Ve Adam Anliyorki Bu Bir Allahin Hikkemiti Oldugunu Anliyor Ve Ona Aİlesİİle Su Duayi Ediyor Yarabbİ.. Sen Nekar Buyuksun Bizleri Affet Sana Sukurler Olsun

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Allah Tan Korkan Satici ...
    emeğine sağlık

Allah Tan Korkan Satici ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dişçiden korkan çocuklar

Dişçiden korkan çocuklar

dişçiden korkan çocuk dişçiden korkanlar Çocukların çoğu diş doktoruna gitmekten korkar, peki ama neden? Çocuklar diş hekiminden niye korkar? Başka bir sağlık sorunu nedeniyle hastane şartlarıyla tanışmış çocuk, karşısında beyaz önlük giymiş dişhekimi bulduğunda korku geliştirebilir. Telkinlere eğilimi olan küçük çocuklar yakınlarındaki büyüklerden duydukları diş tedavilerinin zor ve ağrılı...
  2. Allahım !

Allahım !

. BANA ÖYLE BİR GÖNÜL VER Kİ: Bir kuruluşun tepe noktasında yetkili olsam bile, bunu asla başka şekilde kullanmamalıyım. Günlük yaşamda "ben" yerine, daha çok "sen" sözcüğünü kullanabileyim... BANA ÖYLE BİR SEVGİ VER Kİ: Sonsuz bir hazine gibi bitmesin, çoğalsın daha da sevdikçe, doldursun sarsın çevremi. Hatta düşmanlarımı da sevebileyim... BANA...
  3. TaN

TaN

30 Ekim 1981 doğumlu olan Tan, bir sanat şehri olan Hannover-Hildeshaimde dünyaya geldi. Ilköğretimine Ankara Arı Kolejinde başladı. Polifonik korolarda uzun süre şarkı söyledi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı yarı zamanlı korosunda yer aldı. Bunun yanında şan, piyona ve solfej dersleri aldı. Icindeki müzik tutkusuyla Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde...
  4. Sevmekten Korkan Yürekler!

Sevmekten Korkan Yürekler!

sevmekten korkan yürekler sevmekten korkan erkek Sevmekten korkuyormusunuz?Sevdiğinizden akrşılık göremyeceğinizi düşündüğünüzden yada aldatılacağınız sandığınızdan olabilir mi?Bence aynen öyle.Çünkü artık öyle bir zamandayız ki insan en sevdiğine bile güvenemiyor.Korkuyoruz.... Sevmekten Korkan Yürekler! Kalp yarası nedir bilir misiniz? Gece yarılarında kendine kanamak, bir sızı gibi...
  5. allah

allah

allahın neden 99 ismi var neden 100 degilde 99 ?

Sayfayı Paylaş