gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Allah yazdıysa bozsun deyiminin anlamı ne demektir ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Allah yazdıysa bozsun deyiminin tam manası lazım arkadaşlarım bana tam olarak ne demektir bu ?

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz aradığınız deyimin anlamına BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz
    sevgiyle kalın

Allah yazdıysa bozsun deyiminin anlamı ne demektir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Allah Akıl Versin'' Deyiminin Anlamı nedir ne demektir

''Allah Akıl Versin'' Deyiminin Anlamı nedir ne demektir

Allah akıl versin, deyimi, anlamı, ne demek, Allah akıl fikir versin, ile ilgili bilgiler burada melekler Genelde eskilerin kullandığı pek çok deyimden biri olan ''Allah akıl fikir versin'' günümüzde de sıklıkla kullanılır melekler :) Bu deyim akılsızca davranan kişilere akıllanmaları gerektiğini sitem şeklinde söylemektir.
  2. Allah utandırmasın deyiminin anlamı manası ne demektir ?

Allah utandırmasın deyiminin anlamı manası ne demektir ?

Allah utandırmasın deyiminin anlamı manası nedir ne demektir bana bunu cümleler içinde açıklamanız mümkün mü teşekkürler ediyorum. Ayrıca herkese iyi Ramazanlar arkadaşlarım.
  3. Allah Yazdıysa Bozsun Ne Demek

Allah Yazdıysa Bozsun Ne Demek

allah yazdıysa bozsun deyimi, ne demek, anlamı, açılımı hakkında genel bilgiler burda istemediğimiz bir iş olmasın diye hemen hemen hepimizin söylediği bir deyim vardır "allah yazdıysa bozsun" peki bu deyimin gerçek anlamı ne melekler ? Allah Yazdıysa Bozsun Biri kendisine önerilen bir işi hiçbir azman yapmayacağını ve alın yazısında varsa bile olmamasını...
  4. allaha bir can borcu olmak deyiminin anlamı ne demektir

allaha bir can borcu olmak deyiminin anlamı ne demektir

arkadaşlarım Allah'a bir can borcum var diye bir deyim var bu deyimin anlamı nedir tam olarak teşekkür ediyorum.
  5. Bozum Etmek Deyiminin Anlamı nedir

Bozum Etmek Deyiminin Anlamı nedir

Arkadaşlar acaba sizlerin arasında Bozum Etmek Deyiminin Anlamı nedir bilen bir arkadaş var mı? Bozum Etmek Deyiminin Anlamı nedir bilen var ise bana yazsın bu deyimin açıklamasını

Sayfayı Paylaş