gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

ALLAH yazılı petek

Konu, 'Dini Resimler' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

allah yazılı petek [​IMG]

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ALLAH yazılı petek
    emeğine sağlık

ALLAH yazılı petek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek

Petek

Petek balı helal mirasa, ganimete, şifa bulmaya, şirket yahut ortaklıktan elde edilecek kazanca, yücelik ve ilm" itibara, Petek balı bazen ibadete gösteriş karıştırmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Bal.)Rüyada ari petegi görmek, yakin akrabalariniza yardimda bulunacaginiza; petekten bal aldiginizi görmek, bir yerden büyük bir miktarda para alacaginiza isarettir.
  2. Petek Dinçöz - Allahın Belası

Petek Dinçöz - Allahın Belası

Yine tatil havası Aşkın tam sırası Bu kez bulacağım Seni allahın belası Hayallerim vardı Yazmadığım kalmadı Yeter artık nerdesin Seni allahın belası Kadehim sana kalkar Olmasan da yanımda Bulacağım güzelim Seni elbet sonunda Sevgiye çok susadım Için için ağladım Bu kez bulacağım Seni allahın belası Sımsıcaktır kalbim Seni arar gözlerim Yeter artık nerdesin Seni allahın belası Kadehim...
  3. Allahım !

Allahım !

. BANA ÖYLE BİR GÖNÜL VER Kİ: Bir kuruluşun tepe noktasında yetkili olsam bile, bunu asla başka şekilde kullanmamalıyım. Günlük yaşamda "ben" yerine, daha çok "sen" sözcüğünü kullanabileyim... BANA ÖYLE BİR SEVGİ VER Kİ: Sonsuz bir hazine gibi bitmesin, çoğalsın daha da sevdikçe, doldursun sarsın çevremi. Hatta düşmanlarımı da sevebileyim... BANA...
  4. Allah yazılı kolyelerle tuvalete gidilirmi?

Allah yazılı kolyelerle tuvalete gidilirmi?

Korku gibi şeylerden korunmak için dua etmek ve âyet ile hadis gibi şeyleri yazıp taşımak dinen caizdir. Abdullah bin Ömer Hz. Peygamber (sav)'den şöyle rivayet etmiştir: "Sizden biriniz uykuda korkarsa şöyle desin: 'Allah'ın gazab ve azabından ve kullarının şerrinden, şeytanların vesvesesinden ve yanıma gelmelerinden, eksikliği olmayan Allah'ın sözlerine sığınırım.' O zaman, hiçbir şey...

Sayfayı Paylaş