gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

allaha bir can borcu olmak deyiminin anlamı ne demektir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlarım Allah'a bir can borcum var diye bir deyim var bu deyimin anlamı nedir tam olarak teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

allaha bir can borcu olmak deyiminin anlamı ne demektir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Allah Akıl Versin'' Deyiminin Anlamı nedir ne demektir

''Allah Akıl Versin'' Deyiminin Anlamı nedir ne demektir

Allah akıl versin, deyimi, anlamı, ne demek, Allah akıl fikir versin, ile ilgili bilgiler burada melekler Genelde eskilerin kullandığı pek çok deyimden biri olan ''Allah akıl fikir versin'' günümüzde de sıklıkla kullanılır melekler :) Bu deyim akılsızca davranan kişilere akıllanmaları gerektiğini sitem şeklinde söylemektir.
  2. Allah utandırmasın deyiminin anlamı manası ne demektir ?

Allah utandırmasın deyiminin anlamı manası ne demektir ?

Allah utandırmasın deyiminin anlamı manası nedir ne demektir bana bunu cümleler içinde açıklamanız mümkün mü teşekkürler ediyorum. Ayrıca herkese iyi Ramazanlar arkadaşlarım.
  3. Allah yazdıysa bozsun deyiminin anlamı ne demektir ?

Allah yazdıysa bozsun deyiminin anlamı ne demektir ?

Allah yazdıysa bozsun deyiminin tam manası lazım arkadaşlarım bana tam olarak ne demektir bu ?
  4. Allah'a Bir Can Borcu Olmak Deyiminin Anlamı

Allah'a Bir Can Borcu Olmak Deyiminin Anlamı

Allaha bir can borcu olmak kalmak deyimi anlamı manası açıklaması ne demek ilr ilgili bilgiler burada melekler Türkçemizde ki güzel deyimlerimizdan birinin daha anlamını sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Dilimize zenginlik katan deyimlerimizden birisi ''Allah'a bir can borcu olmak '' deyiminin anlamını açıklıyoruz; Allah'a bir can borcu olmak deyimi birkaç durumda kullanılır: 1....
  5. Arkadaşlar Bir Paralık Olmak Deyiminin Anlamı nedir?

Arkadaşlar Bir Paralık Olmak Deyiminin Anlamı nedir?

Bir Paralık Olmak Deyiminin Anlamı nedir aranızda Bir Paralık Olmak Deyiminin Anlamını bilen arkadaşlarım varsa lütfen bana da Bir Paralık Olmak Deyiminin Anlamını yazsın. İyi günler.

Sayfayı Paylaş