gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Allahı anar!

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Dosta koşanlar Allahı anar.
    Aşkla coşanlar
    Allahı anar.

Hak yola uyan
    Kalbini yuyan
    Pek az uyuyan
    Allahı anar.

Huzura varan
    Edeble duran
    Okuyan Kur'an
    Allahı anar.

Rızadır kastı
    Arayan dostu
    Çıkarır postu
    Allahı anar.

Hakta buluşan
    Aşkla çalışan
    Dili alışan
    Allahı anar.

Baksana kardeş
    Yanıyor ateş
    Ay ile güneş
    Allahı anar.

Kim ki imansız
    Yanar amansız
    Hep canlı cansız
    Allahı anar.

Allaha dayan
    Gafletten uyan
    Bunu okuyan
    Allahı anar.

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Allahı anar!
    emeğine sağlık

Allahı anar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. allahi anar

allahi anar

Allahı Anar Dosta koşanlar Allahı anar Aşkla coşanlar Allahı anar Hak yola uyan Kalbini yuyan Pek az uyuyan Allahı anar Huzura varan Edeble duran Okuyan Kur'an Allahı anar Rızadır kastı Arayan dostu Çıkarır postu Allahı anar Hakta buluşan Aşkla çalışan Dili alışan Allahı anar Baksana kardeş Yanıyor ateş Ay ile güneş Allahı anar Kim ki imansız Yanar amansız Hep canlı cansız Allahı anar...
  2. Allahım !

Allahım !

. BANA ÖYLE BİR GÖNÜL VER Kİ: Bir kuruluşun tepe noktasında yetkili olsam bile, bunu asla başka şekilde kullanmamalıyım. Günlük yaşamda "ben" yerine, daha çok "sen" sözcüğünü kullanabileyim... BANA ÖYLE BİR SEVGİ VER Kİ: Sonsuz bir hazine gibi bitmesin, çoğalsın daha da sevdikçe, doldursun sarsın çevremi. Hatta düşmanlarımı da sevebileyim... BANA...
  3. Allahı anar

Allahı anar

Dosta koşanlar Allahı anar Aşkla coşanlar Allahı anar Hak yola uyan Kalbini yuyan Pek az uyuyan Allahı anar Huzura varan Edeble duran Okuyan Kur'an Allahı anar Rızadır kastı Arayan dostu Çıkarır postu Allahı anar Hakta buluşan Aşkla çalışan Dili alışan Allahı anar Baksana kardeş Yanıyor ateş Ay ile güneş Allahı anar Kim ki imansız Yanar amansız Hep canlı cansız Allahı anar Allaha dayan...
  4. Ne Zaman Anarsam İlahisi

Ne Zaman Anarsam İlahisi

ne zaman anarsam ilahisi kendini bilmez allahım ilahisi ne zaman anarsam sözleri sensin ismi baki olan ilahi sözleri sensin ismi baki olan ne zaman anarsam seni kararım kalmaz Allahım senden gayrı gözüm yaşı kimseler silmez Allahım. Sensin ismi baki olan Sensin dillerde de okunan Snin aşkına nadokunan kendini bilmez allahım. Aşık yunus seni ister Lutfeyle cemalin gösrter Cemalin gören...
  5. allah

allah

allahın neden 99 ismi var neden 100 degilde 99 ?

Sayfayı Paylaş