gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Allah'ım Bana bir insanın elinden tutmadan önce, kalbinden tutmanın sırlarını öğret..

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

Allah'ım Bana bir insanın elinden tutmadan önce, kalbinden tutmanın sırlarını öğret, Ya Rabbi!

Allah’ım! Bizleri dünlerde kaybolmaktan muhafaza eyle, yarına kalabilenlerden eyle, Ya Rabbi!

Allah’ım! Dinimizi dünyanın mehri yapmaktan, acıkınca da inançlarımızı yemekten cümlemizi muhafaza eyle, Ya Rabbi!

Allah’ım! Beni, beni benim önüme engel olmaktan, Beni, benim hayatımın kemirgeni olmaktan, Beni, bana yalan söylemekten muhafaza eyle, Ya Rabbi!

Allah’ım! Zenginlerimizi hamiyetsiz, Fakirlerimizi gayretsiz, Alimlerimizi amelsiz, İdarecilerimizi adaletsiz bırakma, Ya Rabbi!

Allah’ım! Kandillerimizi hakiki kandil, Düğünlerimizi hakiki düğün, Bayramlarımızı hakiki bayram eyle Ya rabbi!

Allah’ım! Cehalet, zaruret ve ihtilafa karşı açmış olduğumuz ikinci kurtuluş savaşımızda bizleri mansur ve muzaffer eyle, Ya Rabbi!

Allah’ım! Milletimizi,idarecilerimizin önüne engel olmaktan, İdarecilerimizi de milletimizin önüne engel olmaktan muhafaza eyle ya Rabbi! Bizlere devlet-millet bütünlüğüne ulaşmamızı nasip eyle, Ya Rabbi!

Allah’ım! İdarecilerimizin, feraset, merhamet ve basiretini, Halkımızın da hürmet, hizmet ve hamiyetini artır ya Rabbi!

Allah’ım! Her sabah, güneşi üzerimize yeniden ışıklandırıp günümüzü pırıl pırıl aydınlattığın gibi, Her sabah, içimizdeki güneşi de, yeni ümitler, yeni hedefler ve yeni heyecanlarla üzerimize ışıklandır,Ya Rabbi!

AMİN

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Allah'ım Bana bir insanın elinden tutmadan önce, kalbinden tutmanın sırlarını
    amin emeğine sağlık

Allah'ım Bana bir insanın elinden tutmadan önce, kalbinden tutmanın sırlarını öğret.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çatalı sol elle tutma

çatalı sol elle tutma

rüyada elle balık tutmak Resmi yemeklerdeki en sıkıcı durumlardan biri de budur. Sağ ellerini kullanan insanlar için sol elle çatala hükmetmeye çalışmak sıkıntı verir. Hele etin yanında, aynı tabakta pilav da varsa, sol eldeki çatalla pirinç tanelerini düşürmeden ağza ulaştırmak gerçekten alışkanlık ister. Bereket çorba kaşığı için böyle bir kural yok da sıcak çorbayı üstümüze başımıza...
  2. İşyerimizde Moralimizi Daima Üst Seviyelerde Tutmanın Sırları

İşyerimizde Moralimizi Daima Üst Seviyelerde Tutmanın Sırları

moraliniiz yüksek tutma yolları Her çalışan kişi bu durumları iyi bilir...İş arkadaşlarıyla problemler yaşar...Hır gürler havada uçuşur ve bütün iş günü zehir olur... İşte size zor insanlara karşı sinirlerinizi alt üst ettirmemenin ve moralinizi dim dik ayakta tutmanın bazı sırları... ***** DURMADAN VIR VIR ,DIR DIR EDEN KİŞİ : - Bu kişiler süresiz ve herşeyden mutsuz olan...
  3. Erkeğinizi elde tutmanın 5 yolu

Erkeğinizi elde tutmanın 5 yolu

Kızlar erkeğinizi ömür boyu size bağlayacak "olmazsa olmaz"ları biliyor ve uyguluyor musunuz? Uzmanlar, kadınların bazı hatalardan uzak durması halinde, sevdikleri erkeği asla kaybetmeyeceklerini savunuyor... İşte o yollar :tik: Erkekler konuşmayı sevmez Biraz suskun olan erkek sevgilinin sürekli üzerine gidip, ısrarla, her şeyin yolunda olup olmadığını sormak ters tepkiye...
  4. Erkeğinizi elde tutmanın yolları

Erkeğinizi elde tutmanın yolları

Kızlar uzmanlara göre şimdi size vereceğim maddelere uyarsanız sevdiğiniz erkeği asla kaybetmezmişsiniz... İşte uzmanlara göre uzak durmanız gereken 10 hata :tik: Erkekler konuşmayı sevmez Biraz suskun olan erkek sevgilinin sürekli üzerine gidip, ısrarla, her şeyin yolunda olup olmadığını sormak ters tepkiye yol açıyor. Uzmanlar, erkeklerin, kadınlar kadar çok konuşmayı sevmediğine ve...
  5. Oruç Tutmanın Mideye Etkileri

Oruç Tutmanın Mideye Etkileri

oruç tutmak, mideye etkileri, nelerdir, dikkat edilmesi gerekenler, öneriler, ile ilgili bilgiler burada melekler Bu gece ilk sahurumuza kalkıyoruz melekler :) Yarın da ilk orucumuzu tutacağız nasipse :) Oruç rutin yemek yeme alışkanlıklarımızı değiştirdiğinden ,bazı noktalara dikkat etmemiz gerekir.Nedir bunlar öğrenmek için, Beslenme ve Diyet Uzmanı Aylin Yılmaz 'ın açıklamalarını...

Sayfayı Paylaş