gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Allah'ım İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

huzuruna gelmek için ilahisi allahım ilahisi Huzuruna gelmek için Yüzüm yoktur hiç ALLah'ım
    Ağlarım hep için için
    Yaşım silinmez Allah'ım
    Huzuruna nasıl gelem
    Günahkarım çok ALLah'ım
    Şu ateşle nasıl gülem
    Artık gülemem Allah'ım
    Aşkına düştüm diyemem
    Layık olamam Allah'ım
    Hiç kendimi bilemedim
    Bilmek istemem Allah'ım
    Kulluk istiyorum her an
    Sen nasip eyle Allah'ım
    Gerçekten sana inanan
    Kullardan eyle Allah'ım

Allah'ım İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ALLAH'ın EMANETİ

ALLAH'ın EMANETİ

Allah'ın Emaneti Hz.Ümm-i Süleym, gayet temiz ahlak sahibi bir hatun idi. Çocuğu vefat ettiği zaman, sabır ve metanetle bizzat kendisi yıkadı ve kendisi kefenledi ve bir tarafa bırakıp, komşularına dönerek: - Babasına haber vermeyin. Hz. Ebu Talha orada bulunmamaktaydı. Akşam eve döndüğünde, çocuğu sordu, hanımı: - Gördüğünden şimdi çok iyidir, der. Sonra yemek yediler,...
  2. Sedat Ucan - Allah'im İlahisi

Sedat Ucan - Allah'im İlahisi

huzuruna gelmek için ilahisi sedat uçan kulluk istiyorum sedat uçan allahım ilahisi allahım Huzuruna gelmek icin Yuzum yoktur hic Allah'im Aglarim hep icin icin Derdim bilinmez Allah'im Yasim silinmez Allah'im Kulluk istiyorum her an Sen nasip eyle Allah'im Gercekten Sana inanan Kullardan eyle Allah'im Huzuruna nasil gelem Gunahkarim cok Allah'im Bu atesle nasil gulem Artik gulemem Allah'im...
  3. Allah'ın Emaneti

Allah'ın Emaneti

Hz.Ümm-i Süleym, gayet temiz ahlak sahibi bir hatun idi. Çocuğu vefat ettiği zaman, sabır ve metanetle bizzat kendisi yıkadı ve kendisi kefenledi ve bir tarafa bırakıp, komşularına dönerek: - Babasına haber vermeyin. Hz. Ebu Talha orada bulunmamaktaydı. Akşam eve döndüğünde, çocuğu sordu, hanımı: - Gördüğünden şimdi çok iyidir, der. Sonra yemek yediler, oturdular, birlikte oldular. Bir...
  4. Arapça Allah'ın 99 İsmi

Arapça Allah'ın 99 İsmi

Arapça Allah'ın 99 İsmi Esmaü'l Hüsna Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda bizden arapça Allah isimleri rica eden misafirlerimiz için ve elbette ki siz sevgili Melek'lerimiz için Arapça Allah isimlerini paylaşıyoruz Melek'ler.

Sayfayı Paylaş