gebe
  1. melisam

melisam Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

allahım konuş benimle.

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında melisam tarafından paylaşıldı.

bir gün,bir adam ellerini açıp yalvardı."allahım!konuş benimle!"tam o sırada bir çayırkuşu adamın bahçesinde en son şarkısını söylüyordu.ama adam çayırkuşuna hiç kulak vermedi ve yakarmaya :"allahım!benimle konuş!"az sonra hava aniden kapandı,gökgürültüsü ve şimşekle birlikte kuvvetli bir yağmur başladı.fakat adam bunlara hiç aldırış etmedi,yakarmaya devam etti:"allahım!seni görmeme izin ver!"o böyle yalvarırken,sağanak yağmur sona ermiş ve güneş bütün ihtişamıyla ışıklarını adamın evine kadar taşımaya başlamıştı.fakat adam bu manzaraya aldırış bile etmedi.her gün gördügü birşe değilmiyydi bu?yalvarmaya devam etti adam:"bana bir mucize göster allahım!"böle yalvarırken,yakınlardaki evlerden birinde yeni doğmuş bir bebeğin ağlayışları geliyordu kulağınaama o bunu da farketmedi.üzüntüsünden ağladı,ağladı..."cevap ver bana allahım!burada olduğunu bilmemi sağla!"tam o an ,bir kelebek gelip adamın koluna konmuştu.ama görmemekte ,duymamaktave kelebeği iteleyip kovdu.sonrada:"allahım!"neden,neden bana bir vermiyorsun?"diye ağlayıp,yakı:melek:nmaya devam etti.......

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: allahım konuş benimle.
    paylasim icin tskler canim,emegine saglik

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

emeğine sağlık arkadaşım.

4. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Güzel paylasim icin tskler

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeldi paylaşımın için teşekkürler canım...
    emeğine sağlık

6. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

paylaşımın için teşekkürler ...ellerine sağlık

7. Monera

Monera Forum Okuru

emeğine sağlık teşekkürler

8. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: allahım konuş benimle.

emeğine sağlık

allahım konuş benimle. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen Konuş Benimle

Lütfen Konuş Benimle

Çocuğunuz konuşmayı öğrenmeye doğduğu andan itibaren başlar. Çocuğunuz konuşmayı sizden öğrenecektir. Eğer çocuğunuzla konuşmazsanız konuşmayı asla öğrenemez. Bazı Öğütler Çocuğunuza bir nesneyi, bir eylemi tanıtırken veya direktif verirken her zaman aynı kelimeleri kullanın. Çocuğunuz istediği nesneyi işaret ettiğinde, onu verirken adını da söyleyin. Çok fazla kelimelerle çok çabuk...
  2. Allahim konus benimle... mutlaka okuyun

Allahim konus benimle... mutlaka okuyun

Allahım Konuş Benimle Bir gün, bir adam ellerini açıp yalvardı: "Allahım! Konuş benimle!" Tam o sırada bir çayırkuşu adamın bahçesinde en son şarkısını söylüyordu. Ama adam çayırkuşuna hiç kulak vermedi ve yakarmaya devam etti: "Allahım! Konuş benimle!" Az sonra hava aniden kapandı, gökgürültüsü ve şimşekle birlikte kuvvetli bir yağmur başladı. Fakat adam bunlara...
  3. Allah Aşkına Ne Yapim Ben

Allah Aşkına Ne Yapim Ben

ne yapim ne yapım neyapim ben yapim yapım yürüyorum MERHABA BEN YENİ ÜYEYİM İSMİM ELVAN ... LAFI FAZLA UZATMADAN KONUYA GİRMEK İSTİYORUM... BENİM 8 YILLIK SEVDİĞİM VARDI ADI GÖKHAN.KARŞI KOMŞUNUN OĞLU.. 10 YAŞIMDAN BERİ SEVİYORUM ŞİMDİ 18 YAŞINDAYIM..BEN BUNU 8YIL BOYUNCA SAKLADIM ONA SÖYLEMEDİM ARKADAŞIM GÖZDE'DEN GÖKHAN'IN NUMARASINI ALDIM VE BUNDAN 2HAFTA ÖNCE ONA SENİ SEVİYORUM DEDİM DAHA...
  4. Allah`ım `Sen`de Yaşayayım `Ben`i

Allah`ım `Sen`de Yaşayayım `Ben`i

Şimdi hüznün kırıntılarıyla çalıyorum kapını. Biliyorum hep açık gelmek isteyene kapın. Ve içimde Sen, Yüce Varlığın. Bendesin Sen. Şimdi kapı dışarıda mı olur Allah`ım, Sen içimdeyken. Ve beni bekleyen Sen mi olursun Allah`ım, ben sana muhtaçken. N`olur varlığını hep hissedeyim; ama kalbimde değil, orası kırılacak kadar güçsüz; ama ruhumda değil, orası bir varoluştan gelme kadar...
  5. Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı nedir annem bu lafı çok kullanıyor ne demek acaba bu Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı merak ettim:S

Sayfayı Paylaş