gebe
  1. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

Allahım n'olur bu kulunun yakarışlarını işit!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sılam_nisa tarafından paylaşıldı.

Kızlar biliyorum artık bıktırdım ama ben bebeğim olsun istiyorum ya :18: Çok mu şey istiyorum sanki,hamileyim diye haykırmak bana yasak mı?Eşimin dolu gözlerle bana baktığı ayın sonunun gelmesini istemiyorum yine olmadı demek çok zor...Resmen köşe kapmaca oynuyoruz ev de gözgöze gelmeyeyim de sormasın yada söylemeyeyim diye...Belki de ne kadar sabırsız diyeceksiniz ama bana 18 ay yetti artık bebeğim gelsin istiyorum artık ne akıtacak tek damla yaş kalmadı gözlerimde...her gün dua ediyorum sabırla bekliyorum her gün kendimi yeniliyorum ama olmuyor nolur bana stres yapma demeyin nolur ...Etrafmda ne kadar çok stres yapan insan vardı ama birer birer hamiş haberlerini hatta doğum haberlerini aldım..Stersten değil Rabbim gönder nolur evladımı yandı artık yüreğim yandım...bebisim:18: :bebeğim:

Son düzenleme: 17 Şubat 2011
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    canımmm benim yaa böyle sitem etmeeee isyan etme. umutsuz olma demekki daha vakti zamanı var öle düşün. rabbim hayırlısıyla sana tattıracaktır evlat sevgisini ama sen böle sitemkar olma canım. rabbim sana şu müberk gün adına hayırlı evlatlar nasip etsin. allahım seni evlat sevgisinden mahrum bırkmasın üzülme bol bol dua et allahım büyüktür allahtan umut kesilmez canım :kiss:

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Bu gece dua et ablam Allah vermiyosa inan vardır bi hayır sabredip beklemek en iisi. Rabbim herkese tattırsın anne baba olmayı. Allah hayırlı evlatlar versin bu gecenin yüzü suyu hürmetine

4. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    canım isyan haşa ben okadar zor anlar yaşadım ama çok şükür isyan etmedim bu yazımda da sadece duygu yoğunluğumun dorukta olduğu bir ana denk geldi.Rabbim neyler , neylerse güzel eyler.Duaların içinde çok teşekkürler canım Allahım razı olsun.:kiss:
    sağol canım Allahım razı olsun duaların için ben de Rabbimin evladımı göndreceği zamanı bekliyorum ama bazen sabrımız azalıyor insanız işte ...:kiss:

5. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Sılammmmmmm ben sana ne dedim sopa istiyon sen galiba :sinir: bu gce dua et rabbim sesini duyar inş canım :kiss:

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Sılam nisa canım şimdi çekerim kulağını haa..Sen bu kadar isyan ediyorsun ozaman ben kendmi öldürim olurmu? Bak 15 yıllık evliyim nerdeyse ve çocuğum yok..O kadar yılı nasl devirdim bir Allah bir ben bilirim asla isyan etmedim çok ağladım üzüldüm laf atanları kafama takıp kendimi paraladım ama isyan etmedim canım..Her şeyin bir zamanı var Allahtan hayırlısını iste.Allahın izniyle inşallah olur bebişin hayatı kendine zehir etme ..Kur anda Meryem suresi var onu oku Allahtan eyüp peygamberin sabrını iste :kiss:

7. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    canım nolur isyan etme allahım herşeyin hayırlısını versin.onunda bir zamanı vardır gelecektir bebeğin elbet bütün özlemlerin bütün hasretlerin birgün son bulacaktır canım :kiss:ne olursun kendini yıpratma

8. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    döv beni gizemlim dün gece pardon sabah hatta bayağı bir dolmuştum ağlaya ağlaya dua ederkene yazdım :) evet bu gece dua edelim birbirimiz içinde :D
    ayy çitosum haklısın canım dün gece bayağı kötü olmuştum hatta bunları yazarken bile dua ediyordum isyan asla aklımdan geçmedi ama bakıyorumda kötü yazmışım Allahım her gönülün dileğini versin çitosum seninde tabi :) Meryem suresini okudum hemde çok ...Rabbim yüzümüzü güldürür inşallah hayırlısıyla..

9. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    kelebemm destek için teşekkürler karar verdim sen evlenirken ben doğuracam :D:D (tez evlen kızzz:D:D)

KeLeBeK's bunu beğendi.
  10. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    sılam cnm bir zamanı vardır gelecek meleğin sabret bitanem mükafatını alacaksın seni çok seviyorum dualarım kalbim hep seninle

11. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

daha sen 18 aydan beridir böylesin canım ya ben ne yapayım tam 5 sene koskoca 5 sene ve her gece ağlama ve her ay her defasında negeatif sonuç ben sana stres yapma demicem ama bide beni ve benden daha uzun süredir anne olmayı bekleyenleri düşün istersen canım sadece sabır sabır sabır belki bu sana teselli olur

bebekyüzlüm bunu beğendi.
  12. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    ben evlenirken doğuracaksan o zaman daha vakir var demektir:D:Do yüzden isyan etmek yok:)Haaa birde kız doğurda oğluma alem:hhh:

13. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    inş.. güzel alahımm dualarını kabul eder bende aynı duygu içindeyim canım:(

14. salkım

salkım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Sakın sılam sakın isyan etme yer gök dua üzerine Rabbim bu dualrının karşılıgını vercek ve ben eminim ki sen hamile kalcaksın .Hayırlısını dile hayırlı evlat dile bitanem sen ne olur isyan etme bizide böyle üzme ne olur umudumuzu yitirmeyelim seninde kucagına alcan zaman gelcek bebeğini bitanem....Seni çok seviyorum

15. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Kim ne derse desin YÜCE RABBİM ne isterse o olur..
    Rabbimiz ne kadar büyük değil mi? sen ona sığındıktan onun istediği kullardan olduktan sonra açtığın elleri hiç boş çevirir mi?

elalem ne der eşim ne düşünür vs vs...bir dolu şüphe...
    hiçbirşeyi kafana takma Allaha dua et...
    dua ederken hep hayırlısı ne ise onu yaşat...müslümam alemine hayırlı bir evlat et diye hergece yatarken dua et...
    [​IMG] Hayırlı haberlerini almak dileğiyle.Güzel yürekli arkadaşım benim [​IMG]
    Allahım inşallah senin içinde hayırlısı ne ise onu yaşatsın... [​IMG]

sılam_nisa bunu beğendi.
Allahım n'olur bu kulunun yakarışlarını işit! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allahın Kullarına Merhameti

Allahın Kullarına Merhameti

Hiç düşündünüz mü; Hazreti Allah (cc) kullarını ne kadar seviyor, cehenneme gitmemelerini ne kadar istiyor? İsterseniz sözü uzatmadan bir kudsî hadisin hatırlatmasına bir göz atalım, sonra diğer misallere geçebiliriz. Rabbimizin en çok sevdiği şey nedir, biliyor musunuz? Kudsî hadiste şöyle bildiriliyor: – Rabbimiz kulunun işlediği amelleri içinde en çok tevbesini sever. – Neden? – Çünkü...
  2. Allah"ın sevgili kulu...!(ibretli hikaye)

Allah"ın sevgili kulu...!(ibretli hikaye)

allahın varlığıyla ilgili hikayeler kulluk ile ilgili hikayeler allahla melekler ile melekler hikaye Allah’ın sevgili kullarından biri bir rüya görür; rüyasında kendisine şöyle denir: “Sabah olunca, karşına ilk çıkanı ye, ikinci çıkanı sakla, üçüncü çıkanın dileğini kabul et, dördüncü geleni üzme, beşinciden de kaç!” Sabah oldu; dışarı çıktı. Yola koyulup gitti. Karşısına bir dağ çıktı. Bu...
  3. Kula kul olan ahmak gibi değil,Yolu Allah´a varan AŞIK gibisin... Nerdesin...?

Kula kul olan ahmak gibi değil,Yolu Allah´a varan AŞIK gibisin... Nerdesin...?

Dünyayı aydınlatan güneş gibi değil, Gecemi büyüleyen HİLAL gibisin... Hastanın dilinde ki dua gibi degil, Sıhhatlinin Rab´e YÖNELİŞİ gibisin... Nerdesin...? Bir azab bildiğim keder gibi değil, Gönlümün bir parçası, HÜZÜN gibisin... Darlıkta yapılan yakarış gibi değil, Bollukta sunulan ŞÜKÜR gibisin... Nerdesin...? Züleyha´nın yüreğinde ki kor gibi değil, Yusuf´un...
  4. Allah-u Teàlâ’nın Sevdiği Kullar ...

Allah-u Teàlâ’nın Sevdiği Kullar ...

Allah-u Teàlâ’nın Sevdiği Kullar Rasûlüllah AS’a itaat edenler (Bkz. 33/31) Tevvâbîn: Çok tevbekâr olanlar (Bkz. 2/222) Mutatahhirîn: Çok temizlenenler (Bkz. 2/222) Muttahhirîn: Günahlardan ve pisliklerden pâklananlar (Bkz. 9/108) Sâbirîn: Sabrediciler (Bkz. 3/146) Muksıtîn: Tam adaletle hareket edenler (Bkz. 5/42, 49/9, 60/8) Müttekîn: Takva ile hareket edenler, haksızlıktan...
  5. Allah Sevdiği Kullarına Bela Verir

Allah Sevdiği Kullarına Bela Verir

allahın sevdiği kullar allah sevdiği kuluna hastalık verir allah sevdigi kuluna dert verir allahın kullar kimlerdir sıkıntı Başımıza bir dert geldiğinde veya hastalandığımızda hemen niye ben niye benim başıma geldi diye isyan ederiz...Ama çok yanlış yapıyoruz meleklerim çünkü Allah sevdiği kullarına dert verirmiş... İbni Abbas radıyallahu anhdan gelen bir rivayette şöyle geçmektedir:...

Sayfayı Paylaş