Allahım n'olur bu kulunun yakarışlarını işit!

Kızlar biliyorum artık bıktırdım ama ben bebeğim olsun istiyorum ya :18: Çok mu şey istiyorum sanki,hamileyim diye haykırmak bana yasak mı?Eşimin dolu gözlerle bana baktığı ayın sonunun gelmesini istemiyorum yine olmadı demek çok zor...Resmen köşe kapmaca oynuyoruz ev de gözgöze gelmeyeyim de sormasın yada söylemeyeyim diye...Belki de ne kadar sabırsız diyeceksiniz ama bana 18 ay yetti artık bebeğim gelsin istiyorum artık ne akıtacak tek damla yaş kalmadı gözlerimde...her gün dua ediyorum sabırla bekliyorum her gün kendimi yeniliyorum ama olmuyor nolur bana stres yapma demeyin nolur ...Etrafmda ne kadar çok stres yapan insan vardı ama birer birer hamiş haberlerini hatta doğum haberlerini aldım..Stersten değil Rabbim göndermiyor evladımı yandı artık yüreğim yandım...bebisim:18: :bebeğim:

daha sen 18 aydan beridir böylesin canım ya ben ne yapayım tam 5 sene koskoca 5 sene ve her gece ağlama ve her ay her defasında negeatif sonuç ben sana stres yapma demicem ama bide beni ve benden daha uzun süredir anne olmayı bekleyenleri düşün istersen canım sadece sabır sabır sabır belki bu sana teselli olur

daha sen 18 aydan beridir böylesin canım ya ben ne yapayım tam 5 sene koskoca 5 sene ve her gece ağlama ve her ay her defasında negeatif sonuç ben sana stres yapma demicem ama bide beni ve benden daha uzun süredir anne olmayı bekleyenleri düşün istersen canım sadece sabır sabır sabır belki bu sana teselli olur

Sakın sılam sakın isyan etme yer gök dua üzerine Rabbim bu dualrının karşılıgını vercek ve ben eminim ki sen hamile kalcaksın .Hayırlısını dile hayırlı evlat dile bitanem sen ne olur isyan etme bizide böyle üzme ne olur umudumuzu yitirmeyelim seninde kucagına alcan zaman gelcek bebeğini bitanem....Seni çok seviyorum

Kim ne derse desin YÜCE RABBİM ne isterse o olur..
Rabbimiz ne kadar büyük değil mi? sen ona sığındıktan onun istediği kullardan olduktan sonra açtığın elleri hiç boş çevirir mi?

elalem ne der eşim ne düşünür vs vs...bir dolu şüphe...
hiçbirşeyi kafana takma Allaha dua et...
dua ederken hep hayırlısı ne ise onu yaşat...müslümam alemine hayırlı bir evlat et diye hergece yatarken dua et...
Wo11.gif
Hayırlı haberlerini almak dileğiyle.Güzel yürekli arkadaşım benim
z.gif

Allahım inşallah senin içinde hayırlısı ne ise onu yaşatsın...
130.gif

Olur canim hayirlisi ile,eminim doktora gidip gerekli testleri yaptirmissinizdir,yapmadiysaniz sakin ihmal etmeyin kesinlikle yaptirin ve sonuclarina gore asilama yada tup bebek sansiniz var bunlari degerlenirirsiniz doktorunuzla birlikte,mutlaka bir cozum yolu vardir bu kadar kafana takma.Ben bes senelik evliyim ve benimde bebegim yok ama umudum var.Insallah zamani gelince hayirlisi ile olacak.

Sabır en büyük ilaçtır canım Eminim vakti zamanı geldiğinde Rabbim isteyen herkese evlat verecektir.Asla moralini bozma çünkü hamile kalmanı olumlu olumsuz etkiler psikolojin bunu unutma..Herşeyin hayırlısı olsun.

canım benm herşeyin bi vakti vardır üzme tatlı canını bigün bebeğin sana öyle bi süprizle gelecekki.Sen yinede üzülme vakti değilmiş de birazcık kendini motive et olmadı yardım al ama bukadar kafaya takma

Geri