gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Allahim Sen Nelere Kadİrsİn

esena bunlar harika ya..ne güzel..yüce rabbimin hikmeti işte..emeğine sağlık canım.:rep verem bari..vermedin heç deme...:D

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

veremedim ama sözüm olsun:D

4. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

deme kısss beğendiğine savindim canım gülüm

Allahim Sen Nelere Kadİrsİn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi Tayfur- Allahım sen bilirsin

Ferdi Tayfur- Allahım sen bilirsin

Kaldır üstümdeki kara bulutları,kaldır Zaten benim göz yaşlarım Yağmur olmuş islanmışım Ben bu aşktan usanmışım Allahım,Allahım sen bilirsin Kesilsin yağmurun rüzgarın sesi Kalmadı gönlümün bitti neşesi Doğsun yüreğime aşkın güneşi Üşüyorum içim titrer Bu çileler bitsin yeter Ayrılık ölümden beter Gönüllerin nuru sensin Sevenlere çare sensin Güldür garipleri sevinsin Allahım...
  2. Ebru Yaşar - Seninde Allahın Vardı

Ebru Yaşar - Seninde Allahın Vardı

kimin yanina kalmis kar saydiklarin kim mutlu olmus mutsuz ederek yarinlar cok güzel olur diyerek ümitlerle hasretlerle kaldin birtek seninde allahin vardi benimde allahim var bana verdigin zarar hangi kitaba sigar
  3. **İktidar, sen nelere kadirsin**

**İktidar, sen nelere kadirsin**

Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın beyaz tülbentli resmini her Atatürk köşesinde gördüğümde şu fikre kapılırım: Acaba İnönü’nün şevket devrinin önü 1950’de kesilmemiş olsaydı bugün biz okul köşelerinde Zübeyde Hanım yerine Cevriye Hanım’ın resmini mi görecektik? Cevriye Hanım da kim mi? İsmet İnönü’nün siyah başörtüsünü son nefesine kadar çıkarmayı reddetmiş olan sevgili annesinden...
  4. ey aşk sen nelere kadirsin!!!

ey aşk sen nelere kadirsin!!!

ey aşk sen nelere kadirsin video Aşk büyük tutku bağlılık sadakat ve özel anlar. Aslında kimimize göre tehlikeli kimimize göre de sempatik olan bu aşk.. Yararları da olan birşey. Neler mi ? Bir kere aşk insanı daha çok sosyalleştirir. Güven duygusunu besler ve başarılı bir insan olabilir. Motivasyonu artar. Enerjik kendine güvenen bir binyeye sahiptir. Motivasyonu arttırır. Cilt...
  5. Ey aşk sen nelere kadirsin

Ey aşk sen nelere kadirsin

ey aşk sen nelere kadirsin

Sayfayı Paylaş