gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Allahımıza teşekür edelim, Halimize Şükredelim

Konu, 'Çöplük' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Allahımıza teşekür edelim, Halimize Şükredelim

emeğine sağlık

Allahımıza teşekür edelim, Halimize Şükredelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Halı

Halı

Halı Her evde mutlaka bulunan, ipliklerden yapılmış, yumuşacık, battaniye boyutlarında zemin örtüsü..
  2. Allahım !

Allahım !

. BANA ÖYLE BİR GÖNÜL VER Kİ: Bir kuruluşun tepe noktasında yetkili olsam bile, bunu asla başka şekilde kullanmamalıyım. Günlük yaşamda "ben" yerine, daha çok "sen" sözcüğünü kullanabileyim... BANA ÖYLE BİR SEVGİ VER Kİ: Sonsuz bir hazine gibi bitmesin, çoğalsın daha da sevdikçe, doldursun sarsın çevremi. Hatta düşmanlarımı da sevebileyim... BANA...
  3. *jellibon*  teşekür ediyor

*jellibon* teşekür ediyor

bende bu sitede de 1 yılımı dolduranlardanım.... hayatımda ilk defa üye olduğum bir site ve ilk defa bu kadar uzun sürdü. bunun başarılı sıırrı ise m.c. adminimiz ve bu yolda ona eşlik eden biricik admin takımımız. iyiki yapmışsınız bu siteyi..... iyiki sizler varsınız. iyi günümü kötü günümü kimseye açamadığım sırlarımı burda sizlerle beraber dertleştim ve bana çok güzel moral...
  4. allah

allah

allahın neden 99 ismi var neden 100 degilde 99 ?

Sayfayı Paylaş