gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

allahın belası deyiminin anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Allah`In Belâsı Deyiminin Anlamı Nedir? Allah`In Belâsı Deyimi ne anlama geliyor Allah`ın belâsı Deyiminin Anlamı, Açıklaması Allah`In Belâsıne demektir ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

allahın belası deyiminin anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allah akıllar versin deyiminin anlamı

Allah akıllar versin deyiminin anlamı

Arkadaşlarım acaba allah akıl versin ne demek allah akıl fikir versin diye benim babaannem hep söylerdi bunu hangi davranışımda söylüyor ki bana 13 yşındayım adım ahmet teşekkürler.
  2. Allah utandırmasın deyiminin anlamı manası ne demektir ?

Allah utandırmasın deyiminin anlamı manası ne demektir ?

Allah utandırmasın deyiminin anlamı manası nedir ne demektir bana bunu cümleler içinde açıklamanız mümkün mü teşekkürler ediyorum. Ayrıca herkese iyi Ramazanlar arkadaşlarım.
  3. Allah yazdıysa bozsun deyiminin anlamı ne demektir ?

Allah yazdıysa bozsun deyiminin anlamı ne demektir ?

Allah yazdıysa bozsun deyiminin tam manası lazım arkadaşlarım bana tam olarak ne demektir bu ?
  4. Allah vergisi deyiminin anlamı

Allah vergisi deyiminin anlamı

Arkadaşlarım Allah vergisi deyiminin aanlamı ve bu deyimin açıklamasını rica ediyorum.
  5. Allah Vergisi Deyiminin Anlamı

Allah Vergisi Deyiminin Anlamı

allah vergisi ne demektir, allah vergisinin anlamı, deyimler,deyim açıklamaları, allah vergisi deyiminin açıklaması aradığınız herşey burda meleklerim... Bizlere verilen bu güzellikler kaş, göz, ses, el yeteneği,bunları insanın yapabilmesi mümkünmü, ancak ameliyatla yada ne bileyim ses için cihazlar çıkmış ama hiç biri Yaradanın vermiş olduğu güzelliklerden değil.Misal annelik bu...

Sayfayı Paylaş