gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Allahın emri peygamberin kavliyle.......

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

efendim biz buraya hayırlı bir iş için geldik -hoşgeldiniz -kızınızı oğlumuza verir misiniz? istiyoruz da.oğlum da çok istiyomuş.
    -hayır
    -peki
    -peki siz kızınızı oğlunuza alır mısınız? bizim ki de istiyomuş.hem de çok.
    -ehehee tabiki hayır.
    -ahah hah hah ne güzel
    -e biz kalkalım artık
    -çok hayırlı bi iş oldu.gene bekleriz efendim.
    -tabi gene geliriz hayırlısıyla.
    -güle güleee.

efendim allah'ın emri peygamberin kavliyle kızınızı oğlumuza istiyoruz.
    -eee hayırlısı.gençler anlaşmışsa bize fazla söz düşmez.ne iş yapıyorsun delikanlı?
    -yazarım efendim.
    -yaaaa.öyle mi maşallah.kaç para geçer ayda eline,nerede yazıyorsun?
    -valla birebir sözlükte yazıyorum.elime ayda 50-60 milyonluk telefon faturası geçer amca.
    -siz benimle dalga mı geçiyorsunuz?git kız sen de odana zırlama burda.defolun lan burdan.

-beyfendi oğlum bu güzel bayanı çok beğenmiş.
    -eeee.
    -eesi şu.allah'ın emri peygamberin kavliyle oğluma istiyorum.
    -eee.
    -ne eeesi?cevabınızı bekliyoruz.
    -ulan o benim karım.
    -olsun o da taş gibi.farketmez yani.
    -züleyhaaaa beylik tabancamı getirin laaaan.

nasılsınız efendim?
    -iyiyim sağ olun siz?
    -ben de iyiyim. siz nasılsınız efendim?
    -iyiyim sağ olun siz?
    -ben de iyiyim sağ olun.
    -ya siz efendim?
    -ben de iyiyim sağ olun. siz?
    -ben de iyiyim sağ olun.
    -siz nasılsınız hanımefendi?
    -iyiyim sağ olun. siz?
    -ben de iyiyim. sağ olun.
    -kızınız da pek güzelmiş.
    -saolun teveccüğünüz. oğlunuz ne iş yapar?
    -işsiz.
    -hass..ktir lan.

bizim oglan fena azmis, kiziniza bir sey yapmasinda korkuyoruz.. kizi verin yoksa cok fena seyler olabilir.

-verdik gitti.

efenim merhabalar
    +hoşgeldiniz efenim
    -maksad ı ziyaretimiz malum, oğlumuzun cinsel hayatını stabil bir düzene sokmak istiyoruz.
    +ne güzel emeller, bizim kız da toplumsal cinsel baskı yüzünden ilk gördüğü cinsel hayatını stabilize etmek isteyen erkeğe aşık olacak bir bünyeye sahip, o da bu sıkıntıdan kurtulmuş olur, kedi gibi duvarları tırmalamaz, verdik gitti.
    -aynen bizimki de öyle efendim çekilir sıkıntı değil, bunlara bir ev alalım, ne halt ederlerse etsinler.
    +uzakda alalım evi mardin e doğru bir yerde, geriye kalan her türlü masrafı da biz çekeriz.
    -eywallah efenim.

allahin emri, peyga..
    + hayrini gorun. *

gençler birbirlerini görmüş beyenmişler bize düyün yapıp çeyiz düzmek düşer.

bey baba akşam babamgil size gelicekler müsaitsiniz demi
    +tabii olum söyle hayırdır?
    -hayır hayır benim sevişmem gerek de kızınızı istiyecektik
    +oha de get çocuğum
    -ya valla geri vericem bi tur binip geri vericem söz bak
    +git ananı babanı al öyle gel sen bu ne biçim kız isteme
    -açık sözlüyüm en azından.

gelelim asıl mevzuya deyilmi efendim
    -buyrun efendim
    -sizin bir kız varmış.pek övdüler
    -öyle. . .büyüttük bu yaşa getirdik. . .sizin olan ne iş yapar
    -yazar efendim
    -öylemi. . .ne yazıyor
    -sözlükte. . .dekan oldu iki gün evveli
    -pek maşallah oh oh.ne diyelim kısmetse artık. . .

merhabalar efendim zat-ı şahanelerini bir hayırlı iş için rahatsız ettik.
    -neymiş hahaha haytt.
    ?bizim oğlan çok beğenmiş sizin kızı allahın emriyle.
    /hangisi ayol ben de 26 tane kız var
    +betülmüş adı
    * heeee tatlı betüş yukarıda 6. oda vizite 12ytl anam

-gencler birbirlerini sevmişler yani..
    *e verdik gitti..nihan gel kızım buraya..
    -tugba'yı istemiştik yalnız biz..
    *tamam onu alırsınız onda anlaştıkta bunada bakın..bunu alanlar bunuda aldılar cunku..
    .bey ne diyor bunlar..
    -ehehe..bıze artık musade..
    *durun lan fatura kesmedık..

asagidaki soylevlerin tamami damata aittir.

-tabi efendim
    -muhakkak
    -kesinlikle katiliyorum
    -dimiii dimiii
    -yaaa aynen efendim

diye uzar gider.kesinlikle bi yorum bi analiz katiyen soz konusu bile degildir.ayrica hic muhalif olunmaz.fikir beyani bile yoktur

Allahın emri peygamberin kavliyle....... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. miraç nedir,peygamberimiz niçin miraca çıktı,peygamberimizin allah ile görüşmesi,

miraç nedir,peygamberimiz niçin miraca çıktı,peygamberimizin allah ile görüşmesi,

miraç nedir peygamberimizin allahla konuşması peygamberimizin cinlerle görüşmesi allah la konuşması miraç nedir kısaca MİRAÇ KANDİLİ Feyiz ve bereketin coştuğu mübarek gecelerimizden biri de Miraç Gecesidir. Miraç bir yükseliştir, bütün süfli duygulardan, beşeri hislerden ter temiz bir kulluğa, en yüce mertebeye terakki ediştir. Resulullahın (a.s.m.) şahsında insanlığın önüne açılmış sınırsız...
  2. Allah neden kadın peygamber göndermedi

Allah neden kadın peygamber göndermedi

Allah neden kadın peygamber göndermemiştir? “(Ey Resûlüm!) senden önce de kendilerine vahyeder olduğumuz erkeklerden başkasını (peygamber) göndermedik. (Ve siz ey müşrikler) eğer bilmiyorsanız o halde ehl-i zikre (iyi bilenlere) sorun!” (Nahl/43) Kadının mizacı, peygamberlik vazifesine uygun değildir. Peygamberlik vazifesinin elbette gayet ağır şartları vardır. Kadın ise yaratılışı ve mizacı...
  3. Allahın Emri Peygamberin Kavli Ne Demek?

Allahın Emri Peygamberin Kavli Ne Demek?

peygamberin kavli ne demek kavil ne demek kavli allahın emri peygamberin kavliyle Tv'de bir yarışma var hepiniz seyrediyorsunuzdur...Az önce yarışmada sordular Allahın Emri Peygamberin Kavli sözündeki Kavil ne demektir diye merak ettim araştırdım bakın Kavil ne demekmiş melekler :tik: allah'ın emri şu: islam inancına ve hatta diğer büyük dinlerin itikadına göre; evlenmek insanın asli...
  4. Allah'ın Emri Peygamberin Kavliyle...

Allah'ın Emri Peygamberin Kavliyle...

Sözlü Nişanlı, evli olan bayanlar hepimizin başından Allah'ın emri peygamberin kavliyle başlayan isteme sözleri geçmiştir.Belki de bazılarımızın çok ilginç yada komik anılarıda vardır.Sizi ana babanızdan istemeye geldiklerinde çok merak ediyorum hangi duyguları yaşadınız?Kız isteme faslı nasıl geçti?:D İlk ben başlamak istiyorum yeni bölümümüz hayırlı olsun diyerekten:D:D Eşimle anlaşarak...
  5. sahabenin peygamber ve allah aşkı ...

sahabenin peygamber ve allah aşkı ...

hepimiz peygamberimiz hakkında bişeyler biliriz mutlaka.. peki sahabileri hakkında bilgileriniz varmı? sahabilerin peygamberimize baglılığı, sadakatı aşkıı... ki daha dünyada iken allah c.c onlara cennet müjdesi vermiştir.. size gözlerinizi ve yüreğinizi dolduracak güzel bişey anlatıcam ; "peygamberimiz s.a.v birgün bi yüzüğünü abubekir a.s vermiş ve içine...

Sayfayı Paylaş