gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

allahtan korkuyorum...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

meleklerm belki saçma ama kendime herşeyi çok dert ediyorum.yazlıktayım.eşimin bi arkadaşı var ne kadar karşı çıksamda görüşüyo(erkek) ya öle bi konuşmaları varki birbirleriyle sinirimi bozuyolar yazlıktayken sürekli dışarı çıkıp onu arıyo bende görüyodm tabi ama mesajlaştığı zaman siliyodu çok bozuluyodm.canımı çok sıkıyodu yani.neyse çağırcam buraya dedi lanet gelsn çıkarmadm sesimi zaten görüşüyo dedm ne kadar karşı çıksamda.geldi ve ilk gece saat beşte eve geldiler kör kütüktüler.. sonra kavga gürültü gitti.bikaç gün sonra yine tutturdu geelsin die tabi yolu açtım ya gelmesin desemde gelecek üstelik gece evde tek kalmaya korkuyorm dün yine geldi 1 saat durdular dışarda ama yine içmişler bu gece evde içiyolar ve karşımdalar deli oldm sinirlerm bozuk ramazan ramazan allah çarpıcak ufff

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Böyle bir durumda Allah ıslah etsin demekten başka bir çare yok sanırım...

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    aboww ramazan ramazanmııı:S tövbe estafurullah allah ıslah etsinnn şeytanın elinden alsın ürperdim resmennn allah yardımcın olsun zuzum :S ben bile bukadar etkilenmişken seni düşünemiyorum bilee

4. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    tek kelımeyle ''allah ıslah etsin.''

5. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Aaaaah aaaah neden biz hep cektigimizi su erkeklerden cekiyoruz yaaaa... Rabbim islah eyle zumzumun esini, esini zumzumun gönlüne göre bir es yap.... Amin

CeMoŞ bunu beğendi.
  6. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    allah ıslah etsin ve sanada sabır versin

7. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

Allah sabıur versin Allah ıslah etsin canım anlıyorum seni.

8. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

allahım sana yardım etsın ole bı esle nasıl bı koca ya yanlıs anlama ama cok dusuncesızmız allahım ılk sna yardım etsın sana ne sabrı versmıs canım ya zuzum ne olur uzulme esınıde ıslah etsın ınş duzelır ne dıyelım :(

9. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    valla hala çekiyorm hep arkaşdaşına uyuyor ya ne var bu arkadaşında nasıl bi sevgidir bu anlamıyorm öyle yürekten seviyoki ne derse he diyo ben bile bukadar söz geçiremiyorm ona şimdi ramazan bitti herakşam su diye sofrada olur babadab oğula miras işte babası bile okadar içerdiki adam ramazanda hep oruç tuttu namazlara gitti oda bişeydir ama dimi hiç yoktan bişeyler yaptı benm kocam ise ramazanda azdı :(

allahtan korkuyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Korkuyorum..

Korkuyorum..

Korkuyorum kayboldum birazda yorgunum Elimde eskiden kalma bir yara kanıyor Hüzüne alışmış göz kapaklarım seni arıyor Bırakma beni kalbim senin icin atıyor Hadi git bukadar yeter ama dur kapatıyım gözlerimi Deli ayrılık bu sancılı yannızlık bana koyar Bıraksanda beni dayanmaz yüregim Hatıralara baksamda seni arar gözlerim Bırakma beni öldürür bu yannızlık tüketir beni Nasıl ayrılıktır bunu...
  2. korkuyorum:(

korkuyorum:(

sevgili melekler bi derdim var.genç kızlığa adım attığım zaman ilk adet görmenin korkusuyla ne yapacağımı bilmdim.ve leke kıyafetime bulaşır die kat kat önlem aldım bunlardn biride pamuk kullandm acaba bişe olmuşmudur.zarar görmüşmüyümdür:(bu hep aklıma takılıyo ve çok korkuyorum:( acaba bişe olmuşmudur.kızlığa zarar glmişmidir:(
  3. korkuyorum

korkuyorum

arkadaşlar lütfen yardım edin ben psikolojik olduğunu düşünüyorum ama yine de bi korku var 4 ay önce ilişkiye girdim ama içe bşalma olmadı içe girme de olmadı 4 aydır düzenli regl oluyorum aynı miktarda aynı sürede oluyor ya sizce sorunum nedir 2 haftadır falan mide bulantım çok fazla karnımda çok kötü bi ağrı var ne olabilir?

Sayfayı Paylaş