gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Allahtır İlk Sözümüz

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

allahtır ilk sözümüz ilahisi allahtır ilk sözümüz ilahisi sözleri dinle Mâil oldum bahçesinde hurmaya Takâtım kalmadı aslâ durmaya
    Ol Medine Ravzasını görmeye
    Görmeyince alma yârab cânımı
    Aşık olan bû fâniyi neylesin
    Sâlâtü selâmla gökler inlesin
    Medine'ye varıp mesken eylesin
    Varmayınca alma yârab cânımı.

Allahtır İlk Sözümüz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlülerin Doğduklarındaki ilk sözleri

Ünlülerin Doğduklarındaki ilk sözleri

BANU ALKAN: Hazır çıplakken bi film çekseydik ALİŞAN: Anamıda alıp gidecem lan bırakın MUSTAFA ÇULCU : top mu kale mi? TÜMER METİN: Doğuştan fenerliyim sizde şahitsiniz ORHAN GENCEBAY : Bana kaderimin bir oyunumu bu? Mustafa Sandal : Onun arabası vaarrr aynısından bende istiyorum EMRAH : 1- Anam bunu kim yaptı sana benim babam kim 2- annem yok benim 3- anne yoldan çıkma taammı 4- dr....
  2. Allah Allah Dedikçe İlahisi sözleri

Allah Allah Dedikçe İlahisi sözleri

Allah Allah Dedikçe İlahisi Gelin Allah diyelim Kalpten pası silelim Alemler seyredelim Allah Allah dedikçe. Nerde tevhid çekilir Melekler saf saf gelir Hepsi tekbir getirir Allah Allah dedikçe. Zikri Hakka başlandı İsm-i Celal hızlandı Arş-ı A’la sallandı Allah Allah dedikçe. Gönüller şadan olur Kaygudan azad olur Can mülkü abad olur Allah Allah dedikçe. Gafil olma Naci ya! Hakkı zikret...
  3. Allah İlahisi sözleri

Allah İlahisi sözleri

Allah İlahisi Ömrün bitirmiş viranemiyem Aklın yitirmiş divanemiyem Allahu Allah Allahu Allah Allahu Allah Allahu Allah Kanat vururum döner dururum Yanar kurururm pervanemiyem Allahu Allah Allahu Allah Allahu Allah Allahu Allah Yaşlı gözlerim tutmaz dizlerim Yolun izlerim mestanemiyem Allahu Allah Allahu Allah Allahu Allah Allahu Allah Aşkî can feda olsa ne fayda Aşk oku yayda kemanemiyem...
  4. Hz.İsa'nın Söylediği İlk Sözler...

Hz.İsa'nın Söylediği İlk Sözler...

hz.isa söylediği ilk sözler bebekken beşikteyken nedir ne demiş ile ilgili bilgiler burada melekler Müslümanlar olarak bizim inancımızda tüm peygamberlere iman vardır melekler .Son peygamber,bizim peygamberimiz Hz.Muhammed (SAV)'den önce dünyayı şereflendirmiş olan Hz.İsa da mucizeleriyle Kur'an-ı Kerim'de yerini almıştır. Bu mucizelerin ilki de daha yeni doğduğunda annesi Hz.Meryem'in...
  5. Michael Jackson Allah ilahisi Give thanks to Allah sözleri

Michael Jackson Allah ilahisi Give thanks to Allah sözleri

Michael Jackson Allah ilahisi Give thanks to Allah sözleri hani vardı ya bir şarkısı Michael Jackson Allah ilahisi Give thanks to Allah şarkısını işte o şarkının sözlerini yazmanızı istiyorum sizden

Sayfayı Paylaş