gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Allı,pullu ve güllü çantalar tam sizlik

Konu, 'Moda Güncel' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Çantasız yapamam abi diyen melekler işte sizlere rengarenk şık ve allı,pullu çantalar... Tak çantayı koluna herkez kendi yolunaa:D

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Ben böyle pullu çantalar pek kullanmıyorum ama gerçekten çok dikkat çekiyorlar ve çok hoşlar. Teşekkürler canım.

Allı,pullu ve güllü çantalar tam sizlik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göksel - Allı Pullu

Göksel - Allı Pullu

Yüzümdeki boyalar beni ne kadar saklar Gülümserim bazen önce kalbime hep atar Rengarek ışıklarda yüzüm ne kadar parlar Bir çeker bıçağımı kalbime saplar x 2 [Nakarat] Allı pullu elbisem, sürdüğüm kokular Paristen Dayanılmaz kadınım ben ama bende aşık oldum, bende aldatıldım, bende terkedildim, bende kırıldım x 2 Gizli saklı köşelerde gözümden yaş damlar Biri gelir allar pullar yüzümü boyar...
  2. Mini mini allı pullu elbiseler

Mini mini allı pullu elbiseler

pullu elbiseler rüyada pullu elbise görmek Mini giymeyi seviyorum ama günlük hayatta pek kullanılabilecek giysi olmadığından sadece özel günlerde giyilebiliyor.birkaç mini elbise melekler :)
  3. tesettürlü hanımlar armine tam sizlik :)

tesettürlü hanımlar armine tam sizlik :)

armine pardüseleri armine pardüseler 2011 armine pardesüler,2011 armine pardüse modelleri,yeni sezon pardüseler,yeni sezon pardüse modelleri,armine yeni sezon elbiseler Mesaj Alanınız

Sayfayı Paylaş