gebe
  1. alev3126

alev3126 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Allık tavsiyesi almak istiyorum...

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında alev3126 tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar,ben buğday tenliyim,pembe renkli allık almak istiyorum,memnun kaldığınız,sabah sürdüğümde en azından öğlene kadar da olsa kalıcı olabilecek (bugüne kadar aldığım allıklar evden çıkmadan sürdüğüm halde iş yerine varana kadar uçuyor ),numaralarıyla beraber verirseniz çok memnun olurum,Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler.. hoppa

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
  3. emral

emral Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    flormarın kavun rengini al canım süper ve simli fondeten sürmesende yüzün ipek gibi ışıldıyor dene derim ben;)

alev3126 ve CeMoŞ bunu beğendi.
  4. alev3126

alev3126 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim emralcim tavsiyen için.

5. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    INNOVA teracota parlaklık sağlıyor.Yves rochers hem bitkisel hemde kalıcı hem de şuan indirimleri var en kalıcı istiyorum diyosan da kryolan var ama o profesyonel makyaj diye porselen ömakyaj için diyolar ama ben kryolan kullanıyorum memnunum.

alev3126 bunu beğendi.
Allık tavsiyesi almak istiyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çanta mı almak istiyorsunuz ?

çanta mı almak istiyorsunuz ?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bebek arabası tavsiyesi istiyorum kızlar

Bebek arabası tavsiyesi istiyorum kızlar

2011 yılında bir kızım oldu şu anda 3 aylık daha ele geliyor araba için erken olsada şimdiden bebek arabası arayışına girdim. Lütfen bana güzel ve kullanışlı bir bebek arabası tavsiyesi verir misiniz. Sizler hangisini kullandınız ve hangisinden memnun kaldınız acaba ?
  3. ateş ölçer cihazlar tavsiyesi istiyorum

ateş ölçer cihazlar tavsiyesi istiyorum

Kızlar bana ateş ölçer cihazlardan dijital olanlarından tavsiye eder misiniz lütfen. Gittigidiyor yada hepsiburada sitelerinden de satışları var ise bana tevsiye ettiğinizi cihazın markası ve modeli için link verir misiniz lütfen. Her hangi bi model olabilir, kulaktan, emzik, dijital farketmiyor. Birde fiyatlarını yazarsanız sevinirim.
  4. elbise almak istiyorum

elbise almak istiyorum

ben bi elbise begendm nasıl satın alab ilirim fiyatı ve telf numarası var mı
  5. sizden fikir almak istiyorum???

sizden fikir almak istiyorum???

yaz için böyle rahat giyip çıkmalık tişörtlerden istiyorum bildiğiniz güzel bir site var mı? tabi fiyat olarak uygun olsun istiyorum? http://modatshirt.com/collections/kadin-tisort bu siteyi buldum alışveriş yapan var mı?

Sayfayı Paylaş