gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Alman indirim mağazaları devi iflas etti

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Almanya'daki ‘Woolworth Deutschland’ adlı mağazalar zinciri iflas duyurusunda bulundu.
    Yaklaşık 11 bin çalışanı bulunan ve uygun fiyatlarla eşyalar satan mağazalar zincirinin hafta sonunda Frankfurt Sulh Mahkemesi’ne iflas duyurusunda bulunduğu bildirildi.

‘Woolworth Deutschland’ın eski Başkanı Stefan Rohrer, sadece 1 aylık görev süresinden sonra hiç bir açıklama yapmadan görevinden ayrılmıştı. Şirketin daha önceki Başkanı Robert Brech, şubat ayında yaptığı açıklamada, ekonomik krizi bir fırsat olarak gördüklerini belirterek, durumlarının istikrarlı olduğunu söylemişti.

Alman indirim mağazaları devi iflas etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sanctuary Records iflas etti!

Sanctuary Records iflas etti!

Bünyesinde The Charlatans, Spiritualized, Ocean Colour Scene ve Morrissey gibi isimleri bulunduran ünlü plak şirketi Sanctuary Records kapandı. Universal Music tarafından geçtiğimiz sene 44.5 milyon pounda alınan plak şirketi, sene içinde 56.7 milyon pound kaybedince battı ve sonunda kapandı. Sanctuary Records'a bağlı olan isimler, bundan sonra Universal'a bağlı başka bir plak şirketinden...
  2. Alişan'ın giyim mağazaları iflas etti

Alişan'ın giyim mağazaları iflas etti

societa giyim Evet meleklerim, malesef global dünyadaki kriz bizim sanatçalarımızıda vurdu ve şarkıcı alişan malesef budapeştede açmış olduğu giyim mağazalarını kapatmak zorunda kaldı işte ilgili haber. KÜRESEL MALİ KRİZİN EN FAZLA ETKİLEDİĞİ MACARİSTAN'DA, İKİ YILDAN BU YANA KADIN GİYİM MAĞAZASI ÇALIŞTIRAN ŞARKICI ALİŞAN, MAĞAZASINI KAPATTI. Macaristan'ın başkenti Budapeşte'deki Macar...
  3. Ünlü Markaların İndirim Mağazaları

Ünlü Markaların İndirim Mağazaları

mağaza indirimleri indirimdeki mağazalar 2011 marka mağazalar indirim indirimdeki markalar Ünlü markalardan sezonunda hoşunuza giden fakat fiyatı bütçenizi aşan ürünlerini outlet mağazalarında bulabilirsiniz kızlar... Şimdi size bazı ünlü markaların indirim mağazalarının adreslerini veriyorum...Haydi alışverişe :D:D Vakko Vakko'nun fabrikasının yanında yer alan outlet mağazasında seri...
  4. Kodak iflas etti

Kodak iflas etti

Kodak kapandığını ilan etti 1975'de ilk dijital kamerayı üreten Kodak, hatırlanacağı gibi geçtiğimiz günlerde iflas koruma başvurusunda bulunmuştu. Ve fotoğraf devi, aldığı yeni kararla artık dijital kamera üretmeyeceğini açıkladı.Kodak yönetiminden Pradeep Jotwani yaptığı açıklamada günümüzün şartlarına göre daha çok kar marjı olan ürünler üreteceklerini ve bu karar sayesinde Kodak'ın yıllık...
  5. iflas ettim nafaka vermem gerekirmi

iflas ettim nafaka vermem gerekirmi

geçen yıl eski eşimden boşandım ve halen temyizde olan bi dava bu şimdi eski eşim ve avukatı geçmiş ödenmemiş nafaka borçları için baskı yapıyor ve ben dükkanımı iflas edip devrettim şu an işsizim nafaka ödeyecek durumum yok ne yapabilirim?

Sayfayı Paylaş