gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Alman Kalın Tüylü Pointer

Konu, 'Kedi ve Köpek Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Temel ÖzellikleriDengeli, canlı, güçlü. Efendisine karşı çok duygulu, öteki köpeklere karşı kıskançtır. Neler Yapar?
    Atalarının en iyi niteliklerini almış bir köpektir. Mükemmel koku alma duyusu vardır. Güvenli, zeki ve zarif vücut hatları olan bir köpektir. Avlanmanın gereklerini en iyi şekilde yerine getirir. Evde uyuması gerekir. İyi huylu. Avı bulur.

Kökeni
    Yirminci yüzyılın ilk yıllarında, Alman pointeri, tel tüylü griffon, pointer, bloodhound ve Airedale cinsi köpeklerin dikkatli bir biçimde çiftleştirilmesiyle yetiştirildi. Alman Drahthaar Kulübü, cinsin kalitesini en yüksek düzeyde tutmak için her batında sadece en iyi altı yavruyu seçip kayıtlara geçirir.

Alman Kalın Tüylü Pointer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alman Kalın Tüylü Pointer Cinsi

Alman Kalın Tüylü Pointer Cinsi

Alman Kalın Tüylü Pointer Familya: Av köpeği, avı işaret eden köpek, çok yönlü av köpeği Diğer Adları: Deutscher Drahthaariger, Vorstehund, German Pointer Wirehaired, Drahthaar, Alman Kalın Tüylü Poyintır Rengi: Kırmızımsı kahverengi ve beyaz, kulakları ve kafasında baskın kırmızımsı kahverengi; bu renk parlak beyazla birlikte görülebilir Çıkış Yeri: Almanya Çıkış Tarihi: 1800'ler...
  2. tüylü nevüs..

tüylü nevüs..

Milyonda bir görülen ''Dev-Tüylü Nevüs" hastalığna yakalanan küçük Esra yardım eli bekliyor. ''Dev-Tüylü Nevüs-Giant Melanocytic Nevus'' adı verilen hastalık nedeniyle yüzünün üçte birinde üzerinde sert tüylerin yer aldığı koyu renk leke bulunan 8 yaşındaki Uşaklı Esra Özel, sosyal yaşama katılabilmek için kendisine yardım edilmesini bekliyor. Uşak Muzaffer Mert İlköğretim...
  3. Alman Kısa Tüylü Pointer

Alman Kısa Tüylü Pointer

alman kedisi Temel ÖzellikleriCoşkulu, eğitilebilir, atik, kararlı, zeki, neşeli, itaatkar, çocuk dostu. Neler Yapar? Kısa tüylü Alman Pointeri her türlü avın bulunmasında, avın izlenmesinde ve korunmasında kullanılır. Dağlarda, ormanlarda, bataklıklarda ve her türlü iklimde olağanüstü bir avlanma yeteneği sergiler. Bir ölçüde kırsal görünüşlü bir köpektir. İyi huylu olmasına rağmen...
  4. Renkli Tüylü Taçlar

Renkli Tüylü Taçlar

tüylü taç modelleri taç çeşitleri taç modelleri Eskiden daha ziyade çocukların kullandığı taçları şimdilerde yeni ve tarz modellerle büyüklerde de görüyoruz melekler :) Özellikle son birkaç yılda da hayli tutan tüylü taçlar kıyafetle uyum sağladığında gayet hoş bir görüntü sağlıyorlar. İşlevselliğiyle olduğu kadar enteresan tasarılarıyla göze çarpan tüylü taçlar saç aksesuarları arasında...

Sayfayı Paylaş