gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Alman Talanx Yapı Kredi Sigorta ile ilgileniyor

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

GEÇEN yılı rekor kárla kapatan Almanya’nın üçüncü büyük sigorta grubu Talanx, Yapı Kredi Sigorta’nın satışıyla ilgileniyor. Şirketin yıllık sonuçlarını açıklamak üzere düzenlediği basın toplantısında konuşan CEO Herbert Haas, bir soru üzerine Yapı Kredi Sigorta ’nın satışına ilgi göstermeleri ihtimalinin hiç de küçük olmadığını söyledi. Almanya’nın en büyük sigorta şirketi Allianz da daha önce, Yapı Kredi Sigorta ile ilgilendiğini açıklamıştı. Bireysel sigorta ve hayat-sağlık sigortası alanlarında yabancı piyasalarda büyümeyi öngören Talanx, Almanya’da büyüme alanları dar olduğu için yurtdışı alımlar doğrultusunda Doğu Avrupa, Latin Amerika ve Hindistan pazarlarına odaklandığını açıkladı. Talanx’ın yurtdışında son 5 yılda ilk sigortalılık prim hacminin üç kat artarak 3.3 milyar Euro’ya yükseldiği bildirildi. hurriyet.com

Alman Talanx Yapı Kredi Sigorta ile ilgileniyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üroloji bayanların hangi hastalıkları ile ilgileniyor?

Üroloji bayanların hangi hastalıkları ile ilgileniyor?

bayan üroloji doktoru böbrek hangi bölüm bayan üroloji doktorları böbrek için hangi bölüm bayanların hastalıkları ile ilgileniyor Üroloji bayanların hangi hastalıkları ile ilgileniyor? Üroloji nedense toplumda hep erkek bölümü olarak bilinir ve yalnızca erkeklerin hastalıkları ile ilgilendiği kanaati hakimdir. Oysa en az erkekler kadar bayanların da hastalıkları ürolojinin yakın ilgi...
  2. Yapı Kredi liderliği bırakmadı

Yapı Kredi liderliği bırakmadı

Yapı Kredi Faktoring'in, 2008 yılında 19,1 milyon TL net kar elde ederek sektörde ''ilk'' sırada yer aldı. Yapı Kredi Faktoring'den yapılan yazılı açıklamada, şirketin 2008 yılında 19,1 milyon TL net kar elde ettiği ve 31 Aralık 2008 tarihli bilançoya göre yüzde 20,25 pazar payı ile sektörde ''ilk'' sırada yer aldığı belirtildi. Şirketin aktif büyüklüğünün 1 milyar 90 milyon TL ve toplam...
  3. Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri :)

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri :)

Bunları okurken koptum resmen :D:D — İyi günler ben Sedef. Nasıl yardımcı olabilirim? — Kaç para? — Pardon. — Borcum, kaç para kardeşim!!.... — Beyefendi siz kimsiniz? ...— A…. şerefsizleri. A…. O..’su günde 10 sefer arıyorsunuz borcu ne zaman yatırıcan diye!!Şimdi de tanımıyor musunuz? — Beyefendi küfretmeyin! Günde binlerce insan arıyor. Nerden bileyim?Siz kimsiniz? — Selim Yurd......
  4. Kredi kartı aidatı geri alma

Kredi kartı aidatı geri alma

Kredi kartı aidatını nasıl geri alırım Kredi kartı aidatlarını geri alma işlemleri Kredi kartlarındaki kart aidatları yada hesap işletim ücreti altında alınan paraları kesinlikle geri alıyorsunuz kızlar ben aldım sizlerede bilgi vermek istiyorum. Peki kesilen bu kart paralarını nasıl alıyoruz. İlk önce bankadan bu durumla ilgili iade istemelisiniz. Bunu bir dilekçe ile yapıyoruz...
  5. Sigorta no ile hizmet sorgulama

Sigorta no ile hizmet sorgulama

Sigorta numarası ile ssk hizmet dökümü sorgulama işlemleri Şifresiz tc ile sgk sorgulama yapmanın çok kolay yolunu sizler ile paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizler için araştırdığımızda gördük ki aslında herhangi bir şifreye ihtiyacınız yok. Sizler kısaca sgk kurumunun sitesine girerek hemen tc ile sgk sorgulaması yapabiliyorsunuz. Bu sebeple bizlerde size yönleneceğiniz sayfayı veriyor ve...

Sayfayı Paylaş