gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Almanca Aşk mesajları sözleri 2012

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Almanca Aşk Sözleri kısa Almanca Aşk mesajları 2012

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda almanca aşk mesajları - kısa sözler ve anlamlarını yani Türkçe karşılıklarını sizlerle paylaşıyoruz.

Du bist sehr süss - Sen Çok Tatlısın.

İch bin sehr süss - Çok Tatlıyım.

Verrücktes weib - Çılgın Kız.

Ohne dıch tut es weh - Sensizlik Acı Veriyor.

Ohne dich sterbe ich - Sensiz Ölürüm.

İch hasse dich - Senden Nefret Ediyorum.

Was mache ich ohne dich - Ben Sensiz Ne Yaparım?

İch will dich nur für’ne nach - Bu akşam için seni istiyorum.

Du bist mein schatz - Sen benim aşkımsın.

İch vermisse dich - Seni özlüyorum.

Nur wer die Sehnsucht kennt, weiß was ich leide…. - Özlemi çeken ne demek olduğunubilir….

Auf diser welt ist eine lüge - Bu hayatta her şey yalan …!!!

Mine İch liebe dich viel - Sensiz yasamak ölüm geliyo bana.

100 mio. herzen schlagen auf dem welt aber meins schlägt nur für dich!!! - 100 milyon kalp atiyor dünyada, benimki sadece senin için atiyor!!!

Das Leben ist so kurz, dass man es wirklich geniessen soll - Hayat çok kisa, gerçekten zevk almali!!

Auf alten Pfannen lernt man kochen - Yemek pişirmek eski tavalar ile öğrenilir.

Sage einen Menschen so oft wie du kannst; das du ihn lieb hast; denn der Tag wierd kommen an dem es zu Spät ist. - İnsanlara olabildiği kadar sevdini söyle; çünkü belki seni seviyorum demek de bir gün gec kalabilirisin.

Bäume wachsen nicht in den Himmel - Ağaçlar gökyüzünde yetişmez.

Lass du mich in ruhe - Beni Rahat Bırak.

İch werde dich niemals vergessen - Seni Asla Unutmayacağım.

Steter Tropfen höhlt den Stein. - Sürekli damla taşı deler.

İch lebe für dich - Senin İçin Yaşıyorum.

Halt dein mund - Kapa Çeneni.

Hübsche Baby - Güzel Bebek.

Die leute halten ihr wort nicht - İnsanlar Sözünü Tutmuyo.

Die männer sind lügner - Erkekler Yalancidir.

İch bin glücklich weil mein freund liebt mich - Mutluyum Çünkü Sevgilim Beni Seviyor.

Almanca Aşk mesajları sözleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Almanca aşk sözleri 2012 :)

Almanca aşk sözleri 2012 :)

2012 Almanca Aşk Sözleri 2012 Almanca aşk mesajları 2012 Almanca Aşk Sözleri ve anlamları Dünyanın hangi dilini konuşuyor olursak olalım her dilde aşk aynı anlama geliyor. Yani kelimeler ve söylenişleri değişsede hissiyat yine aynı meleklerim. İşte karşınızda alamanca aşk sözleri :D:D • 100 mio. herzen schlagen auf dem welt aber meins schlägt nur für dich!!! – 100 milyon kalp atıyor dünyada,...
  2. Almanca Aşk Sözleri

Almanca Aşk Sözleri

Almanca Aşk Sözleri örnekleri verirmisiniz lütfen çok acil alman bir kız tanıdım :D
  3. 2012 Aşk İle İlgili Güzel Sözler Mesajlar

2012 Aşk İle İlgili Güzel Sözler Mesajlar

Aşk İle İlgili özlü Sözler Aşk Sözleri Özlü Bir türlü sevdiğinize kendinizi ifade edemiyor musunuz ? O halde aşağıda listelediğimiz birbirinden anlamlı sözleri bir inceleyin bakalım melekler, kimbilir sizi en iyi ifade edenine rastlarsınız :) Aşk oduna yanmayanın kalbi safi olmaz imiş. ( Eşrefoğlu) Aşk, insana vakar, ağırbaşlık, hatta güzellik verir. ( Bernard Show) Aşkı, aşktan başka...
  4. Sevgiliye Güzel Aşk Sözleri 2012 yılının en güzel aşk mesajları

Sevgiliye Güzel Aşk Sözleri 2012 yılının en güzel aşk mesajları

Sevgiliye Yeni Güzel Aşk Sözleri Sevgiliye 2012 Güzel Aşk Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret edipte sevgiliye güzel sözler arayan siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizlere sevgiliye yeni aşk sözleri paylaşımında bulunuyor ve daha önce paylaştığımız 2012 aşk mesajları konumuzu da güncelliyoruz. -Artık ne farkeder birgün çıkıp gelsende, yıldızları indirip yoluma gül...
  5. 2012 En Güzel Aşk Sözleri Sevgi Mesajları arayanlar buraya gelsin!

2012 En Güzel Aşk Sözleri Sevgi Mesajları arayanlar buraya gelsin!

2012 En Güzel Aşk Sözleri Aşk Sözleri 2012, Sevgi Sözleri Anlamlı Aşk Sözleri http://www.meleklermekani.com/ask-resimleri/195542-2012-ask-resimleri.html konumuzdan sonra şimdide bütün aşıklara en güzel aşk sözleri sunuyor ve 2012 sevgi sözleri arayan tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. -Seni günde 1 kez düşnüyorum oda 24 saatimi alıyor - Yol sen olsan yorulmadan...

Sayfayı Paylaş