gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Almanca aşk sözleri 2012 :)

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

2012 Almanca Aşk Sözleri 2012 Almanca aşk mesajları 2012 Almanca Aşk Sözleri ve anlamları Dünyanın hangi dilini konuşuyor olursak olalım her dilde aşk aynı anlama geliyor. Yani kelimeler ve söylenişleri değişsede hissiyat yine aynı meleklerim. İşte karşınızda alamanca aşk sözleri :D:D
    • 100 mio. herzen schlagen auf dem welt aber meins schlägt nur für dich!!! – 100 milyon kalp atıyor dünyada, benimki sadece senin için atıyor.
    • Öffne deine Arme für Veränderungen, aber laß nicht deine Werte gehen – Kollarını değişiklikler için aç, ama kendi değerlerini gitmesine izin verme.

• Liebe ist wie ein glas, das zerbricht, wenn man es zu unsicher oder zu fest – Aşk (sevgi) bir bardak gibi güvensiz yada çok sıkı tutulduğunda kırılandır.
    • Mine ich liebe dich viel – Sensiz yaşamak ölmek demekmiş.

• Was mache ich ohne dich – Sensiz ben ne yaparım.

• Ohne dıch tut es weh – Sensizlik Acı Veriyor.
    • İch vermisse dich – Seni özlüyorum.

• İk blijf van je houden tot me dood – Seni ölene dek seveceğim.

• İch bin in dich ferliebt – Sana Aşığım.

• Ohne dich kann ich niemals leben – Sensiz Asla Yaşayamam.

Almanca aşk sözleri 2012 :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karşılıksız aşk sözleri 2012

karşılıksız aşk sözleri 2012

karşılıksız aşk sözleri 2012 2012 karşılıksız aşk sözleri 2012 karşılıksız aşk sözleri kısa Bilindik sözlerden sıkıldıysanız ve size cevap vermiyen karşılıksız aşkınıza karşılıksız aşk sözleri 2012 mesajları sunuyor ve arayanlar için 2012 karşılıksız aşk sözleri burada diyoruz Melek'ler. pLatonik bir sevgi ateşindeyim ya bana gülme yada hep gül yanımdan gitme seviyorum seni Sen Sadece...
  2. Etkileyici aşk sözleri 2012

Etkileyici aşk sözleri 2012

kısa etkileyici aşk sözleri etkileyici aşk sözleri 2012 etkileyici aşk sözleri damar en etkileyici aşk sözleri kısa ♥Aşkımıza Nokta Koyma Bitanem Sana Kucak Dolusu Virgül Getiririm… ♥Aşkı Tadan Öğrenci Sınıfta Kalmaya Mahkumdur… ♥Rabbim Beni Baştan Yarat Ayaklarım Hep Ona Gidiyor… ♥Sen Ağlama Seni Ağlatmak İsteyenler Ağlasın… ♥Bilki Senden Ayrıldığım Zaman Kıyametim Geldi Demektir…...
  3. unutulmaz sözler aşk 2012

unutulmaz sözler aşk 2012

Unutulmaz Sözler 2012 unutulmaz sözler aşk Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu uyazımızda unutulmaz aşk sözlerini, ilgili ve bu konuda meraklı tüm melek'lerimiz ve üyelerimiz için paylaşıyoruz. Unutulmaz Sözler 2012 Hatırlamak için bir hafızamız varken, unutmak için elimizde hiçbir şeyin olmaması; hayatın bize attığı en büyük kazıktır. Adalet ancak hakikatten, saadet ancak adaletten...
  4. Almanca Aşk Sözleri

Almanca Aşk Sözleri

Almanca Aşk Sözleri örnekleri verirmisiniz lütfen çok acil alman bir kız tanıdım :D
  5. Almanca Aşk mesajları sözleri 2012

Almanca Aşk mesajları sözleri 2012

Almanca Aşk Sözleri kısa Almanca Aşk mesajları 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda almanca aşk mesajları - kısa sözler ve anlamlarını yani Türkçe karşılıklarını sizlerle paylaşıyoruz. Du bist sehr süss - Sen Çok Tatlısın. İch bin sehr süss - Çok Tatlıyım. Verrücktes weib - Çılgın Kız. Ohne dıch tut es weh - Sensizlik Acı Veriyor. Ohne dich sterbe ich - Sensiz Ölürüm. İch...

Sayfayı Paylaş