gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Almanca Basit Cümlelerin Çevirileri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Almanca Basit Cümlelerin Çevirileri Arkadaşlar bana Almancadan basit olan cümlelerin çevirileri lazım lütfen bu konuda yardımlarınızı esirgemeyin benden

2. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    slm bir kac cümle yazarsan yardimci olabilirim.almanyada yasiyorum

Almanca Basit Cümlelerin Çevirileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şartlı Cümleler / Koşul Cümleleri

Şartlı Cümleler / Koşul Cümleleri

koşul cümleleri şartlı cümleler koşullu cümleler koşul şart cümlelerine örnekler cümlelerine örnekler Şartlı Cümleler / Koşul Cümleleri Türkçedeki “şartlı cümleler” diğer bir değişle “koşullu cümleler”dir. Şart cümleleri, bir şart cümlesi (if caluse) bir de temel cümle (main clause) dan meydana gelir. “if clause” ya da “main clause” un önce ya da sonra gelmesi anlam bakımından değişiklik...
  2. Gayserilice cümleler:)

Gayserilice cümleler:)

Ben kayserili değilim ama eşim kayserili ve ailesi kayseride yaşamakta.. Ailesi ile tanıştıktan sonra tamamen yeni bir dil öğrenmek zorunda kaldım yoksa iletişim kopukluğundan bir aile olamayacaktık... Gerçi hala çoğu dediklerini anamam ama olsun... İşte gayserililerin bazı cümleleri... -vooo gadalarını aldıııımmm yavvrııımmm nii iddiler saa böle guzuumm - aamedin 3 dene bilyesini üttüm...
  3. basit yaşayacaksın basit!!!

basit yaşayacaksın basit!!!

Yaşamı bazen fazlamı ciddiye alıyoruz? Bu yazı belki de bu savaşımızı irdeliyor... :) Budistlerin dediği gibi: ''Ne kadar az şey istersen, o kadar çok şeye sahip olursun. '' Basit yaşayacaksın. Mesela susayınca su içecek kadar basit. Dört çıkacak, ikiyi ikiyle çarptığında. Tek düğmesi olacak elindeki cihazın; tek bir düğme, tek bir cümle gibi; sevince lafı dolandırmadan söylediğin...
  4. filmlerden çeviriler

filmlerden çeviriler

Türkçe seslendirilmiş yabancı filimleri göstermeyen televizyon kanalımız yok Allaha şükür! Buna itirazım yok da biliyorsunuz, bu filimler sayesinde yeni bir Türkçe türedi: "Tercüme Türkçesi!.." İşte, Tercüme Türkçesinde en sık geçen sözcüklerden bazıları. İşte size bir güldeste: - Kahretsin George!.. - Yapma Rita!.. - Ah çok etkilendim.. - Bu işler nasıldır bilirsin ahbap! - Yapma...
  5. korece basit cümleler

korece basit cümleler

Korece – Basit CümlelerPosted on 31 Mart, 2011by 희망 Korece ile ilgili ilk temel cümleleri öğrenmeye başladığım yerin Arirang Tv’de yayınlanan Let’s Speak Korean serileri olduğundan daha önce bahsetmiştim. Bu program 15 dakika kadar sürüyordu ve her bir bölümde üç tane basit cümle öğretiliyordu. Kore yazısını öğrendikten sonra elde kalem-kâğıt not tutarak, bu cümleleri belirli bir konu...

Sayfayı Paylaş