gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Almanca karışık nickler

Konu, 'Yabancı Nickler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

almanca nickler almanca komik nickler komik sözler msn nickleri türkce karisik lass du mich in ruhe--- sen beni rahat birak.... halt dein mund----ceneni kapa....
    hübsche baby---güzel bebek....
    die leute halten ihr wort nicht-- insanlar sözünü tutmuyoo....
    die männer sind lügner-- adamlar yalancidir....
    ich bin glücklich weil mein freund liebt mich---mutluyum cünkü erkek arkadasim benii seviyoo...
    die leute sind es nicht wert--insanlara degmezzz...
    ich bin sexy und klug aber du bist es nicht---ben sexi ve akiliyim ama sen degilsinn....
    ich bin für den frieden--ben ba ris icinimm....

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Almanca karışık nickler
    Ich bin für den Frieden
    Du hast mir sehr gefehlt
    Ich verstehe die Leute nicht
    Msn finde ich toll
    Ich glaube,wir sind Blöd
    Ich libe classe,ich libe mich aber du nicht
    Hast du jetzt vielleicht zeit?
    Ich bin nur noch zwei stunden in MSN
    Oh,Verzeihung können Sie mal bitte schauen?
    Hier muss man leise schreiben
    Mein Hobby ist MSN
    Tut mir leid, ich habe keine zeit
    Bitte nicht stören
    ***Ewige liebe***
    ~Verrücktes Weib~
    Wo finde ich Leute zum sprechen?
    Ich kenne keinen außer dich

3. Güler

Güler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Almanca karışık nickler

adminim emegine saglik.
    valla güzel paylasim hele su, die männer sind lügner, bayildim buna...:puha:

Almanca karışık nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Almanca Nickler

Almanca Nickler

ewige liebe ne demek almanca nickler ewige liebe anlamı libe ne demek Ich bin für den Frieden Du hast mir sehr gefehlt Ich verstehe die Leute nicht Msn finde ich toll Ich glaube,wir sind Blöd Ich libe classe,ich libe mich aber du nicht Hast du jetzt vielleicht zeit? Ich bin nur noch zwei stunden in MSN Oh,Verzeihung können Sie mal bitte schauen? Hier muss man leise schreiben Mein Hobby ist MSN...
  2. Karışık Nickler Getirdim

Karışık Nickler Getirdim

ßisDé nuMaRa ßoL RahaT oL KénDini KasMa !! ßanaNé a$ıq oLjam a$ıq oLjam !! xD SonDunuS,,KorKtuNus,,siS yOqtuNus !! Pas wéR,şuT çéK,KaLéyé aßaN,,AmaN yıKıLma ROCK ßaßaN P**Liq yaPanı aFFedmeK yOq,eTraFta uÇan akßaßaLar çOq .. qÖsLériMi aÇsamDa séN ÇıqsAn kaR$ımA qéL ßénY aZadéD kayßoLdum kaRanLıqTA !! Hér aCınıN ßir ßédéLy waR !! qdMéq wé yoL aLmaq aNcaq sNa yaKısı®...
  3. karışık nickler

karışık nickler

I wanna hold you high and steal your pain away (sana sarılmak ve acını çalıp götürmek istiyorum) You've gone away, you don't feel me anymore (gittin, artık beni hissetmiyorsun) söslermi geri alamam!! Some days i cry alone,but i know im not the only one(bazen yalnız aqlıyorm ama biliyorm tek deqilm) İçmden bi ses uyanma dior başlayan heşey şimdi bitior! susamış dilim bi damla su...
  4. Karışık NickLer ... :)

Karışık NickLer ... :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Karışık nickLer

Karışık nickLer

** ѕσяαηℓαяα уαℓαηızвιℓєηℓєяє кяαℓızşαη ѕöняєт ѕιzιη σℓѕυηвιz ƒαℓαη ƒιℓαηız!! **∂єят ѕσƒяαѕıη∂αη ßαℓ ує∂ιк вαş νєя∂ιк ßαş єğмє∂ιк..! **ηє є∂єуιм gαя∂ιуαη ∂єятℓєяιм вιηι αşтı αç кαρıуı çıкαуıм ι∂αм ναктιм уαкℓαşтı... **gє¢єℓєяι gєℓмє נιℓєт тυтαяιм.. υzαтмα кσℓℓαяιηι ѕαηα∂α αтαяιм ѕєηιη ι¢ιη αğℓαя кєη∂ιмι ∂σğяαяιм. ∂є∂ιм уα güzєℓιм ßєη ριѕкσραтιм… **кιz ∂ιуé σηéм νéяéηιη.. gυzéℓ ∂ιуé...

Sayfayı Paylaş