gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Almanca msn nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Ich bin Glücklich,weil mein Freund mich liebt = [ Mutluyum çünkü erkek arkadaşım beni seviyor ] Du hast mir sehr gefehlt = [ Kendini özlettin ]

Ich verstehe die Leute nicht = [ İnsanları Anlamıyorum ]

Ich glaube,wir sind Blöd = [ Sanırım Biz Deliyiz ]

~Verrüktes Weib~ = [ Deli Kız ]

Halt deine Mund!! = [ Kapa Çeneni ]

Hübsche Baby = [ Güzel Bebek(Kız) ]

Lasst du mich in Ruhe!! = [ Rahatsız Etmeyin ]

Die Leute halten ihr Wort nicht ein = [ İnsanlar sözünde durmuyor ]

Die Männer sind Lügner = [ Erkekler yalan söyler ]

Almanca msn nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Almanca Nickler

Almanca Nickler

ewige liebe ne demek almanca nickler ewige liebe anlamı libe ne demek Ich bin für den Frieden Du hast mir sehr gefehlt Ich verstehe die Leute nicht Msn finde ich toll Ich glaube,wir sind Blöd Ich libe classe,ich libe mich aber du nicht Hast du jetzt vielleicht zeit? Ich bin nur noch zwei stunden in MSN Oh,Verzeihung können Sie mal bitte schauen? Hier muss man leise schreiben Mein Hobby ist MSN...
  2. almanca msn nickleri

almanca msn nickleri

almanca nickler deli kız nickleri almanca aşk nickler Ich bin Glücklich,weil mein Freund mich liebt = [ Mutluyum çünkü erkek arkadaşım beni seviyor ] Du hast mir sehr gefehlt = [ Kendini özlettin ] Ich verstehe die Leute nicht = [ İnsanları Anlamıyorum ] Ich glaube,wir sind Blöd = [ Sanırım Biz Deliyiz ] ~Verrüktes Weib~ = [ Deli Kız ] Halt deine Mund!! = [ Kapa Çeneni ] Hübsche Baby = [...
  3. .. Almanca msn nickleri ..

.. Almanca msn nickleri ..

sevmek nickleri ölümüne sevmek nickleri ölümüne sevme sensiz asla almanca Dıcke kuss an deın lıppe - Dudaklarından Öptüm letztes Wort Ich Liebe Dich…! - Son sözü Seni Seviyorumdu Du bist sehr süss - Sen Çok Tatlısın Ohne dıch tut es weh - Sensizlik Acı Veriyor Auf diser welt ist eine lüge - Bu hayatta her şey yalan …!!! Ohne dich sterbe ich - Sensiz ÖlürümLass du mich in ruhe - Beni Rahat...
  4. Almanca Msn Nickleri

Almanca Msn Nickleri

..»[вóуz]«...»[âяè]«...»[тòуz]«...- - вâвÿ.∂éïη.ηéï∂.ïѕт.мéïηé.â-- éякéηηúηg...! ...єя: ωιℓℓѕт ∂υ мιт мιя gєнη?.... ѕιє: ωσнιη?... єя: вιѕ zυм ℓєтzтєη αтємzυg...... [вëвííí] .:∂ëíη ѕëχý вℓí¢к:. úFFF .:∂αѕ íѕ ∂ëя ѕ¢нöηѕтë кí¢к:. [уєzZz] ... [ » ℓσνє « ] ... îѕ му ∂яєαм ... [ » ρâìи « ] ... íѕ му яêáℓîту... вîи.ì¢н.иûя.gℓü¢кℓì¢н.ωêии.- - éѕ.ѕ¢нмèяzт? ì¢н.ѕ¢нêик.∂ìя.мêìи.géfяóня--...
  5. msn nicklerim

msn nicklerim

нαу нαу ηє ιѕтєяѕєη ѕαу ѕαу вєη¢є ѕєηιη αѕкιη ℓαу ℓαу нα∂ι σgℓυм уαℓℓαн ѕαηα вαу вαу! boS biRakdim niCk yeRini heP boMbo$. aRka mSnde neLer oLuyor.? Love: aşk Lavuk: aşık Bu yazıyı FARKEDERSEN FARKEDECEKSIN ki bu yazıyı FARKETMEN ya da FARKETMEMEN hiç FARKETMEZ. Sen en iyisi bu yazıyı hiç FARKETME. géri sayıyorum ; üç iki bir sıfır éksi bir gittikçé soğuyor bu düş saydam...

Sayfayı Paylaş