gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Almanca öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba, Almanyaya gitme durumun var bu yüzden Almanca öğrenmeye başalamak istiyorum, nasıl öğrenebilirim ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Almanca kesinlikle zor bir ders değildir.Az çok ingilizce bilen bir kişi Almanca'yı daha kolay anlayabilmektedir.Çünkü Almanca İngilizce'ye oldukça yakın bir dildir.Arasında sadece grammer farkı vardır.Almanca'nın gramer alt yapısı zordur.Almanca öğrenimi kişiden kişiye değişmektedir.Kimi insan çabuk kavrar kimi insan ise aylar geçsede konuyu anlayamaz.Bu yüzden gayret en önemli unsurlardan biridir.Öncelikle kendinize şu soruyu sorun, Ben Almanca öğrenmek istiyormuyum cevabınız evet ise Almanca öğrenmeye hazırsınız demektir.

Almanca'ya nasıl çalışılmalıdır

Eğer uzman kişiden yardım alıyorsanız günde 1 saatinizi ayırarak kelime öğrenme, zamanlarla ilgili örnek cümleler yaparak ve gramer konularını öğrenmeniz yeterli olacaktır.

Almanca öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tc numaramı öğrenmek istiyorum

tc numaramı öğrenmek istiyorum

tc no öğrenmek istiyorum tc öğrenmek istiyorum öğrenme yeni kimlikleri kimlik kartı tc numaramı öğrenmek istiyorum yazdım arkadaşlarım bir ton site çıktı bulana kadar kelimenin tam anlamıyla verem oldum :) İstedimki sizler aramayın. Tc kimlik numaranızı öğrenmek istiyorsanız tıkılayın :A:A Bu arada yakın zamanda elektronik kimlikler çıkacak arkadaşlarım dost hısım ve akrabalara duyrulur :)...
  2. Yükselenim ne nasıl öğrenebilirim ?

Yükselenim ne nasıl öğrenebilirim ?

12. ocak.1989 dogumluyum 11 i gecesi 12de dünyaya gelmişim yükselenimi öğrenmek istiyorum
  3. Alman araba markalarını öğrenmek istiyorum

Alman araba markalarını öğrenmek istiyorum

Ben size alman araba markalarını sormak istiyorum. Almanların çıkardığı araba markaları hangileri acaba ?
  4. iş hayatımıı öğrenmek istiyorum

iş hayatımıı öğrenmek istiyorum

iş hayatım yolundamı düzene girecekmi
  5. düğün pastaları nasıl yapılıyor öğrenmek istiyorum

düğün pastaları nasıl yapılıyor öğrenmek istiyorum

Pasta yapmaya çok hevesim var sanırım kursa gideceğim ama şimdiden öğrenmek istiyorum düğün pastaları nasıl yapılıyor acaba ?

Sayfayı Paylaş